Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranları Güncellendi!

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranları Güncellendi!

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faiz oranları güncellendi! 24 ay ertelemeli yüzde 0,74’den 100 bin TL’ye kadar kredi fırsatı! Hemen başvuru yapın!

Kamu bankaları özellikle son günlerde başlatmış oldukları süper 4’lü kredi fırsatı ile gündeme hızlı bir düşüş yaptı. Ancak Vakıfbank’ın Sarı Panjur konut kredisi kampanyası daha önceki kredilerin hiçbirine benzemiyor. Konut kredisi yapacak olan vatandaşlarımızın öncelikli olarak Vakıfbank sarı panjur konut kredisi kampanyasından faydalanması daha öncelikli olacaktır. 24 ay ertelemeli yüzde 0,74 kredi faiz oranları ve 100 bin TL en az verilecek olan tutarı ile konut kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlarımızın önceliği oluyor. Vakıfbank sarı panjur konut kredisini 2 yıldır vermektedir ancak düzenlenen ayrıntıları ile yeniden vatandaşlarımızın karşısına geçti. 24 ay ertelemeli konut kredisi sunan Vakıfbank konut kredisi faiz oranlarında yeni bir güncelleme yaptı. Bu sebeple kullanılacak olan kredi fırsatı ile beraber ilk 24 ay kredi kullanan kişi herhangi bir ödeme yapmayacak.

Haziran ayı itibari ile güncellenen bu yeni kredi paketi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın ev sahibi olabileceği ifade ediliyor. Yüzde 0,74 kredi faiz oranları ile verilen, ilk 24 ay herhangi bir ödeme yapılmayan ve en az 100 bin TL’ye kadar verilebilen konut kredisi faiz oranları ile beraber milyonlarca vatandaşımız ev sahibi olabilecek. Kamu bankaları tarafından hayata geçirilen krediler sayesinde pek kişi hayallerine kavuştu. Vakıfbank kamu bankaları tarafından pek kişiyi kredi imkânından faydalandırırken şimdide yeni yapmış olduğu güncelleme ile daha pek çok kişiyi ev sahibi yapabileceği düşünülüyor.

VAKIFBANK SARI PANJUR KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI


Vakıfbank daha önce hiçbir şekilde yapmadığı bir güncelleme yayınladı. Vakıfbank vermiş olduğu konut kredisini Vakıfbank sarı panjur konut kredisi adı ile güncelledi. Güncellenen bilgi sadece adı değil içeriği de oldu. Yüzde 0,74 kredi faiz oranları kullanıldı ayrıca ilk 24 ay herhangi bir ödeme yapılmayacak. Bu sayede vatandaşlarımızın rahat ve hızlı bir şekilde ev sahibi olabilme fırsatı verilmiş olacak. Vakıfbank Banka Gayrimenkulü konut, işyeri ve arsa alım kredisi faiz oranı yüzde 0.74 seviyesine düşürülürken yeni düzenleme ile müşterilerine 180 ay vade ile kredi kullanma imkânı sunuyor. Vatandaşlarımızın büyük bir çoğunluğuna resmen umut kaynağı olan Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faizleri oldukça uygun hale getirildi. Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faiz oranları yüzde 0,79 seviyelerinden yüzde 0,74 seviyelerine çekildi. Bu sayede en az 2 milyon vatandaşımızın Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faizleri bakımından yararlanabilme şansı olacak. Düzenlenen yeni kampanya ile ayrıca konut fiyatlarının da yüzde 20 oranında indirim uygulayacağını duyurdu. Vakıfbank kendi satışa çıkarılacağını ve kendi konut fiyatlarında yüzde 20’lik indirim sağlanacağı ifade edildi. Vakıfbank Banka Gayrimenkulü konut, işyeri ve arsa alım kredisi faiz oranı yüzde 0.74 seviyesine düşürülürken yeni düzenleme ile müşterilerine 180 ay vade ile kredi kullanma imkânı sunuyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Vakıfbank’ın resmi web sitesinden ayrıntılı bilgiyi edinebilirsiniz. https://www.vakifbank.com.tr/098-faiz-orani-ile-saripanjur-konut-kredisi-kampanyasi.aspx?pageID=2676 Burada belirtildiği gibi konut kredisi başvurusu sadece en yakın Vakıfbank şubelerinden yapılabilmektedir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER