Vakıfbank 0.99 Faiz Oranı ile Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi Sona Erdi mi? Devam Ediyor mu?

Vakıfbank 0.99 Faiz Oranı ile Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi Sona Erdi mi? Devam Ediyor mu?

Sosyal hayatı destek kredi paketi bitti mi? Vakıfbank katkı paylı tüketici kredisi nedir? Vakıfbank faturalı tüketici kedisi nedir? Vakıfbank katkı paylı tüketici kredisi özellikleri nelerdir? Vakıfbank faturalı tüketici kedisi özellikleri nelerdir?

Konoa virüs salgını ile beraber hayatımıza düşük oranlı kredi faizleride girdi. Ardından Haziran 2020 ayında tarihi oranda kamu bankaları ortak kararı ile vatandaşa ve sektöre destek olmak amacı ile normalleşme sürecini desteklemek adına yeni destek paketleri devreye alındı.

Bu kredi ile beraber evini yenilemeyi düşünenlere, eve bakım yapacaklara, çeyiz almayı düşünenler için verilen düşük faizli kredi desteğidir. Bu kredi ile beraber yerli üretim yapan firmalar desteklenirken, mobilya, elektronik ürünler, beyaz eşyalar, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet gibi tüm ürünlerdeki ihtiyaçlarınıza destek olacak kredi kampanyasıdır.

VAKIFBANK SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ PAKETİ DEVAM EDİYOR MU?

Normalleşme sürecinde desvreye alınan ve bir çok vatandaşın yararlandığı kredi desteği Sosyal Hayatı Destek kredi paketi Haziran ayında devreye alınmasının ardından hala devam etmektedir. Aynı anda devreye alınan diğer kredi destek paketleri ona ermesine rağmen sosyal hayaı destek kredi paketi hala devam etmektedir.

VAKIFBANK KATKI PAYLI FATURALI TÜKETİCİ KREDİSİ

3.000-30.000 TL’ye kadar kredi imakanı,

Azami 36 ay vade seçeneği ile

Aylık %0.99 faiz oranı ile 


ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?
 
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
FAİZ
ORANI
TAKSİT
TUTARI
EFEKTİF
YILLIK
10.000 36 AY%0,99343,03%15,6588


VAKIFBANK FATURALI TÜKETİCİ KREDİSİ

3.000-30.000 TL’ye kadar kredi imakanı,

Azami 36 ay vade seçeneği ile

Aylık %1.29 faiz oranı ile 

ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?
 
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
FAİZ
ORANI
TAKSİT
TUTARI
EFEKTİF
YILLIK
10.000 36 AY%1,29364,42%20,6941


SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ PAKETİ NEDİR? HANGİ İHTİYAÇLARDA KULLANILABİLECEK?

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinde yapılan duyuru kapsamında. "Normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin doğacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanabilmesi ve yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi sunmaktayız." ifadeleri kullanılmıştır.

Vakıfbank'ın anlaşmalı olduğu yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet gibi ürünlerde kullanılacaktır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER