Tüm Kadınlara Ek Gelir! Akbank, Kadın Girişimcileri Desteklemek Adına Düşük Faizli Kredi Veriyor!

Tüm Kadınlara Ek Gelir! Akbank, Kadın Girişimcileri Desteklemek Adına Düşük Faizli Kredi Veriyor!

Akbank tarafından verilen düşük faizli kredi limiti ne kadardır? Kimler bu krediden yararlanabilecek? Ödeme koşulları nelerdir? Akbank kredi detayları ve açılamaları...

Akbank başarılı girişimci kaduınları desteklemek adına kredi desteği veriyor. Düşük faiz oranı ile 1 yıl vadeye kadar bu krediyi sunmaktadır. Akbank tarafından verilen bu kredi için üst limiti ise 500 bin dolar/euro olarak belirlenmiştir.

AKBANK OLARAK İHRACATÇIMIZIN YANINDA OLDUK!

Akbank, Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tugal tarafından yapılan açıklama kapsamında, Akbank’ın sağlam finansalları ve sürdürülebilirlik vizyonundan bahsederken, Türkiye ekonomisi ve paydaşları için yarattığı katma değeri artırdığını belirtmiştir ve ardından sözlerine şu şekilde devam etmiştir; "Akbank olarak, ülke ekonomisinin büyümesinde ihracatın önemli rol oynadığına inanıyoruz. Pandemi sürecinin dünya ticaretinde oluşturduğu daralmalara rağmen Türkiye’nin ilk 9 ayda 118 milyar doları aşan ihracat gerçekleştirmesi ihracatçıya verilen desteğin karşılık bulduğunu bir kez daha gösterdi. Bu süreçte ticari olumsuzlukların etkisini azaltmak amacıyla avantajlı finansman olanaklarından, dijital ürün ve hizmetlere kadar çok geniş bir yelpazede ihracatçımızın yanında olduk." ifadelerini kullandı.

AKBANK 1 YIL'A KADAR KREDİ!


Akbank olarak, Başarılı kadın girişimcilerin daha da artmasını desteklemek için 1 yıla kadar vade seçeneği ile, ihracat taahhütlü döviz kredilerinde 50 baz puan faiz indirimi ile beraber sunduklarını ve özel faiz uygulayarak kullandıracaklarını, bu krediler için üst limitin 500 bin dolar/euro olacağı açıklamalarında bulunmuşlardır.

KADIN GİRİŞİMCİLERİN FİNANSMANA ULAŞMALARINI KOLAYLAŞTIRACAĞIZ!

 Akbank Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tugal tarafından konu ile ilgli olarak yapılan açıklamada, Akbank’ın sağlam finansalları olduğunu ve sürdürülebilirlik vizyonuyla beraber, Türkiye ekonomisi ve paydaşları için yarattığı katma değeri artırdığı açıklamasında bulunarak şu şekilde açıklamıştır;

"Akbank olarak, ülke ekonomisinin büyümesinde ihracatın önemli rol oynadığına inanıyoruz. Pandemi sürecinin dünya ticaretinde oluşturduğu daralmalara rağmen Türkiye’nin ilk 9 ayda 118 milyar doları aşan ihracat gerçekleştirmesi ihracatçıya verilen desteğin karşılık bulduğunu bir kez daha gösterdi. Bu süreçte ticari olumsuzlukların etkisini azaltmak amacıyla avantajlı finansman olanaklarından, dijital ürün ve hizmetlere kadar çok geniş bir yelpazede ihracatçımızın yanında olduk."

Akbank Ticari Bankacılık Genel Müdür YardımcısıcTugal, kadın girişimcileri destekleyerek, hem finansmana kolayca ulaşmalarını sağlayacak  çözümler ürettiklerini, hem de girişimci kadınlara danışmanlık hizmeti sunarak, ihracat için cesaretlendirdikleri ifadelerini kullanmıştır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER