TOKİ Yüzde 20 Borç Kapatma İndirimi Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

TOKİ Yüzde 20 Borç Kapatma İndirimi Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

TOKİ’de % 20 borç kapatma indirimi kaçırmayın! Ev sahibi olan vatandaşlarımız için bakan açıklama yaptı!

TOKİ tarafından yapılan son dakika gelişmeler kapsamında pek çok vatandaşımız için büyük fırsatlar sunulmaya başlandı. On binlerce vatandaşımız için sunulan fırsatlar dahilinde ev sahibi olma fırsatını elde edebileceksiniz. TOKİ ev fırsatları pek çok vatandaşımız için büyük olanak sunmaya başlamasının ardından vatandaşlarımız için umut kaynağı olunmaktadır. TOKİ tarafından sunulan fırsatlar dahilinde on binlerce vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmek için kredi başvurularını yapmak için araştırmalarını sürdürmeye başlamış bulunmaktadır.
TOKİ ev olanakları vatandaşlarımız için kura yöntemi ile sunulmaktadır. Kura yöntemi sayesinde uygun fiyatlar ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız büyük olanaklardan yararlanmak için başvuru işlemlerini en kısa süre içerisinde gerçekleştirmesi gerekmektedir. Aksi takdir de kuraya katılamaz ve bu fırsatlardan yararlanamayacaktır. TOKİ kura yöntemi pek çok vatandaşımız için umut kaynağı olurken uygun fiyatlar ile ev sahibi olma olanağını sunmaktadır. Böylelikle pek çok vatandaşımız bu fırsatlar karşısında 180 ay vade imkanı ile kredi çekerek ev sahibi olabilecek.

TOKİ’DEN EV SAHİBİ OLANLAR İÇİN SON DAKİKA MÜJDELİ HABER!

TOKİ tarafından yapılan açıklamalar kapsamında kura yöntemi ile uygun fiyatlı ev fırsatları sunulmaya başlanmıştır. Pek çok vatandaşımız TOKİ’den ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız başvuruların nereye ve nasıl yapılacağına dair araştırmalarını sürdürmektedir.
Yapılan açıklamalar kapsamında "TOKİ'den ev sahibi olan ve ödemeleri devam eden vatandaşlarımıza borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim yapıyoruz. 21 Ekim'de başlayacak kampanyamız 19 Kasım'a kadar devam edecek. İndirim kampanyasının ayrıntıları yarın TOKİ Başkanlığımızca açıklanacak. Hayırlı olsun." İfadeleri ile müjdeli haberi verdi.
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER