TEB, Ziraat Bankası ve Fibabank’ın 60 Bin TL’ye Varan Borç Kapatma Kredisi

TEB, Ziraat Bankası ve Fibabank’ın 60 Bin TL’ye Varan Borç Kapatma Kredisi

Borçlarını ödemek isteyen ama ekonomik krizler sebebiyle günü gelmiş borçlarını erteleme yolları arayan vatandaşlarımız için 60 bin TL tutarına kadar kredi alma fırsatı bankalarımız tarafından vatandaşlara verilecek.

Bankalardan vatandaşlarımıza borç kapatma kredisi imkanı geliyor! Korona virüs salgını sebebiyle ekonomik sıkıntılarını gidermek için kredi alan pek çok vatandaşımızın korona virüs salgın sürecinin beklenenden daha fazla uzaması ve erteleme tarihlerinin de dolmasıyla birlikte borçlar birikti. Borçlarını ödemek isteyen ama ekonomik krizler sebebiyle günü gelmiş borçlarını erteleme yolları arayan vatandaşlarımız için 60 bin TL tutarına kadar kredi alma fırsatı bankalarımız tarafından vatandaşlara verilecek. Vatandaşlarımız en çok borç kapatma kredisinden kimler yararlanabilecek? Borç kapatma kredisi için başvuru şartları neler? Gibi soruları merak ediyorlar.Vatandaşlarımızın borçları birikti. Vatandaşlarımız korona virüs sürecinin başlangıcından itibaren ekonomik anlamda oldukça sıkıntıya girmişlerdir. Bununla birlikte başta ekonomik anlamda kendilerini düzeltmek adına bankalardan alınan krediler ve çeşitli borçlar sebebiyle yapılan borçlar bu sürecin uzamasıyla ödenemiyor. Erteleme seçenekleri ile borçlarını erteleyen vatandaşlarımız için ödeme tarihleri geldi. Vatandaşlarımızın borçlarını erteleme taleplerinin de gerçekleşmemesi sebebiyle vatandaşlarımız artık son çareyi yeniden bir kredi imkanından faydalanarak yeni ödeme seçenekleri oluşturmakta buldular.
Her daim vatandaşlarımızın yanında olan bankalarımız önce korona virüs sebebiyle tarihte görülebilecek en uygun kredi faiz oranlarını vermişle bunun yanında da erteleme seçenekleri uygulamışlardır. Borç ödeme tarihlerinin yaklaşması ve bununla birlikte de vatandaşlarımızın borçlarını ödeyememesini göz önünde bulunduran TEB, Ziraat Bankası ve Fibabanka tarafından vatandaşlarımız için borç kapatma kredisi veriliyor.Nasıl Başvuru Yapabilirim?Bu fırsatları kaçırmak istemeyen vatandaşlarımız için en akıllara takılan soru başvuru şartlarının neler olduğu ve başvuruların nasıl yapılacağıdır. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular n yakın banka şubelerine giderek yapılacaktır. Bunun yanında başvuru yapacak olan vatandaşlarımız için borçlarını belgelemeleri istenmektedir. Banka müşterisi olma koşulu aranmaksızın vatandaşlarımızdan borçlarını belgelemeleri şartı ile birebir bankalara müracaat ederek başvuru imkânları sunulmaktadır. Yapılan başvurular yetkililer tarafından incelendikten sonra isteğe bağlı olarak en fazla 60 bin TL olan kredi talepleri vatandaşlarımıza temin edilecektir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER