Tatile Gidecekler İçin Kaçırılmayacak Destek! Vakıfbank'tan 6 Ay Ödemesiz Tatil Fırsatı!

Tatile Gidecekler İçin Kaçırılmayacak Destek! Vakıfbank'tan 6 Ay Ödemesiz Tatil Fırsatı!
YAYINLANMA TARİHİ: 11.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Vakıfbank tatil destek kredisi nedir? Kimler yararlanabilir? Tatil destek kredisi özellikleri nelerdir? Kredinin ödeme koşulları nelerdir? Vakıfbank'ın anlaşmalı firmalar hangileridir? Faiz oranı nedir?

Kamu bankaları destek kredilerine devam ediyor. Salgın sürecinde vatandaşın yanında olan bankalarımız Tatil destek kredisi veriyor. Vakıfbank müşterilerine nakdi ihtiyaçlarını karşılamak ve sosyal hayatı canlandırmak adına kredi desteği vermektedirler. Vakıfbank düşük faiz oranı ve ödeme kolaylığı ile kredi imkanı sağlamaktadır. İşte detaylar...

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Vakıfbank tarafından Tatil Destek Kredisine başvuru yapmak isteyenler için bankanın anlaşmalı olduğu, seyahat şirketinden, yurtiçi konaklama hizmeti aldığınız esnada başvuru yapabilirsiniz.

Seyahat şirketine başvuru yapacağınız kredi başvrusu için; maaş aldığınız banka hangisi ise ya da BES’inizin olduğu bankayı seçmeniz gerekmektedir. Yapılan değerlerndirmeler sonucunda başvurunuzun olumlu olması durumunda tarafınıza ön onay bilgisi verilmektedir.

VAKIFBANK ANLAŞMALI FİRMALAR?

Vakıfbank tarafından tatil destek kredisi için anlaşmalı olduğu firmalar aşağıda belirtilmiştir;

Jolly Tur, Ets Tur, Setur, Tatilbudur,

Gezinimo (09.07.2020 Tarihi itibari ile),

Tatil Sepeti ( Çok Yakında)

VAKIFBANK TATİL KREDİSİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Maaş ödemesini Vakıfbank tarafından alan çalışan ve emekli banka müşterileri ile Vakıfbank'tan BES yaptırmış olan (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterileri, Tatil Destek Kredisinden yararlanabileceklerdir.

- Ayrıca, otomatik katılım sistemini kullanarak,  BES yaptırmış müşteriler kapsam dışında kalmaktadır.

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİNİ NASIL KULLANABİLİRİM?


Vakıfbank'a tatil destek kredi için yapılan başvurunun olumlu olması durumunda tarafınıza sms veya mobil bildirim sistemi ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Başvuru tarihi itibari ile 72 saat içerisinde VakıfBank Mobil aracılığı ya da internet bankacılığından sunulmakta olan, hazır kredi teklifine karşılık onay vererek kredinizi kullanmanız gerekir. Ayrıca dilerseniz en yakın Vakıfbank şubesine başvuru yaparak kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

KREDİ KULLANIMI İÇİN;

Kredi kullanımınızı VakıfBank Mobil’den Başvurular için- Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kullanabilmektesiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı aracılığı ile kullanım da,  Başvurular- Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Vakıfbank Tatil Destek Kredisi bankanın anlaşmalı olduğu seyahat acentelerinden yapılan yurtiçi konaklama alışverişlerinde geçerli olmaktadır.

Konaklama bedeli olarak ise azami 8.000 TL olmak üzere, toplam da 10.000 TL'ye kadar kredi kullanbilme imkanı sağlanmaktadır.

Ayrıca Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilmektedir, kalan %20’lik kısmı ise tatil harcamalarında kullanılmak için müşterilerin hesabına aktarılmaktadır.

Krediyi 6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere kullanabilirsiniz.

Toplam vade 36 ay olarak belirlenmiştir.

Tatil Destek Kredisinde ; ödeme planında yer almakta olan 1. taksit tutarı acente tarafından ödenirken, 2. taksit tutarı Vakıfbank tarafından karşılanmaktadır.

VAKIFBANK 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ ÖDEME PLANI
 
Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Aylık
Faiz
Taksit
Tutarı
10.0006+30 Ay%0,98421,58 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER