Tatil Planı Olanlar için Kaçırılmayacak Fırsat! Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi Faiz Oranları?

Tatil Planı Olanlar için Kaçırılmayacak Fırsat! Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi Faiz Oranları?

Ziraat Bankası tatil destek kredisi devam ediyor mu? Kredinin özellikleri nelerdir? Kredi ödemeleri nasıl olacak? Tatil destek kredisi anlaşmalı firmalar hangileridir? Kredi sonuçları ne zaman açıklanacak?

Kamu bankaları ortak kararı ile devreye alınan tatil destek kredisini kaçırmayın sonra pişman olursunuz. Tatile gitme hayali olan Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası müşterileri için kredi desteği sağlanmaktadır.

Uygun ödeme koşulları ve ödeme seçenekleri ile kredi desteği sağlanmaktadır. Krediyi anlaşmalı firmalar aracılığı ile alabilme imkanı sağlanırken uygun ödeme koşulları da sağlanmaktadır.

ZİRAAT BANKASI TATİL DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası tarafından, finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlayabilmek adına avantajlı 4 yeni kredi paketi hayata geçirilmiştir. Hayata geçirilen bu paketlerden biri de tatil kredisi oldu ve hayata geçirildi.Tatil destek kredi başvuruları Ziraat Bankası, şubelerine giderek yapılabilecektir.

Ayrıca Seyahat acentelerine tatil destek paketi satın almak için başvuran banka müşterilerinin konaklama bedeli azami 8.000 TL olarak sağlanmaktadır.

Ayrıca krediyi toplam 10.000 TL'ye kadar kulanabilme imkanı sağlanmaktadır.Tatil destek kredisi 6 ay ödemesiz dönemli olarak 36 ay vadeseçeneği ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulmaktadır. Ziraat Bankası Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilmektedir. Kredinin kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere vatandaşların hesabına aktarılmaktadır.

ZİRAAT BANKASI TATİL KREDİSİ FAİZ ORANI NEDİR?

Ziraat Bankası tatil destek kredisinin 1. taksiti acenteye, 2. taksiti banka tarafından ödenecektir. Banka müşterilerinin taksit ödemeleri 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsam doğrultusunda banka müşterilerinin kullanacağı kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.

TATİL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?


Ziraat Bankası müşterilerinin başvuruları acenteler aracılığı ile bankaya iletilecektir. Tatil destek kredi değerlendirme sonuçları müşterilere SMS olarak iletilecektir. Tatil destek kredisi değerlendirmeleri olumlu sonuçlanan banka müşterilerinin başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde Ziraat Mobil aracılığı ile İnternet Şubesi aracılığı ile krediyi kullanması gerekmektedir.

ZİRAAT BANKASI TATİL DESTEK KREDİSİ ANLAŞMALI FİRMALAR NELERDİR?

Ziraat Bankası tarafından hayata geçirilen tatil destek kredisi anlaşmalı firmalar aşağıda belirtilmiştir;

- JOLLY TUR,

- ETS TUR,

- SETUR,

- TATİLBUDUR olarak açıklanmıştır.

ZİRAAT BANKASI ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ

 
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
TAKSİT
SAYISI
TAKSİT
TUTARI
10.000 TL36 Ay30 Ay421,58 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER