SMS ile Özel Sektör Çalışanlarına Özel Kredi! Halkbank'tan 100 Bin TL 36 Ay Vade Avantajı ile...

SMS ile Özel Sektör Çalışanlarına Özel Kredi! Halkbank'tan 100 Bin TL 36 Ay Vade Avantajı ile...

Özel sektör çalışanlarına özel kredinin özellikleri nelerdir? Ödemeleri nasıl olacak? SMS ile başvuru nasıl yapılacak?

Kredi almak isteyenler için tüm bankalar tarafından kampanyalar açıklanmaya devam ediyor. Kredi çekmeyi düşünen vatandaş bu kapsamda tüm bankalar tarafından verilen kredi desteklerini araştırmaları ve ona göre karar vermeleri gerekmektedir. Çünkü her bankanın farklı avantajları olmaktadır.

Bu avantajlar vatandaşa ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. Kredi kullanmayı düşünen vatandaş bu kapsamda bankaların kredi fırsatlarını yakından takip etmeye devam ediyorlar. Halkbankası tarafından farklı kredi kampanyaları sağlanırken her vatandaşa uygun seeneklerde sunulmaktadır.

Halkbankası tarafından özel sektör çalışanlarına özel kredi desteğide sağlanmaktadır. Bu kredinin özellikleri haberimizde yer almaktadır.

ÖZEL SEKTÖR ÇALLIŞANLARINA ÖZEL KREDİ NEDİR?

Halkbankası tarafından devreye alınan bu kredi bankanın resmi internet sitesi üzerinde yapılan açıklamaya göre; "Özel sektörde çalışan müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,77’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir." şeklinde duyurusu yapılmıştır.

ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA ÖZEL KREDİ TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI

Halkbankası tarafından devreye alınan özel sektör çalışanlarına özel kredi desteği, 100.000 TL’ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Kredinizi aylık %1,77 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Kredinizi tahsis ücretli olarak daha düşük faizle kullanırken, tahsis ücretsiz olarakta aylık %1,82 faiz oranı ile de kullanabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi aşağıda belirtilen seçenekleri kullanarak yapabilirsiniz;


Aylık eşit taksitli, ödemelerle yapabilirsiniz.

Artan taksitli,  ödemelerle yapabilirsiniz.

Azalan taksitli,  ödemelerle yapabilirsiniz.

3 ayda bir eşit taksitli,  ödemelerle yapabilirsiniz.

Serbest ödemeli olarakta ödemelerinizi yapabilirsiniz.

ÖDEMELERİ NASIL OLACAK? ÖRNEK ÖDEME TABLOSU
 
ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARINA
İHTİYAÇ KREDİSİ
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
(AY)
AYLIK
FAİZ
ORANI
TAHSİS
ÜCRETİ
TAKSİT
TUTARI
YILLIK
MALİYET
100.000361,775254.001,8429,1884
  1,82-4.040,1529,5970


BU KREDİDEN NASIL YARARLANILACAK?

Kredi 
Başvurunuzu;

Özel sektör çalışanlarına özel verilen kredinizi, aralarında birer boşluk bırakarak "OZEL, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar" ( Örnek SMS Metni: OZEL 12345678910 3000 15000 ) yazıp 3452’ye SMS gönderebilir ya da size en yakın Halkbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR