SGK ve Bağkur Emeklisi Vatandaşı İlgilendiriyor! PTT'den SMS ile 80.000 TL Kredi Nasıl Alınır?

SGK ve Bağkur Emeklisi Vatandaşı İlgilendiriyor! PTT'den SMS ile 80.000 TL Kredi Nasıl Alınır?

PTTBank'tan kredi nasıl alınır? Ne kadar kredi vermektedir? SMS ile kredi nasıl alınır? Kredinin özellikleri nelerdir? Başvurular nasıl yapılacak?

PTT Bank tarafından emekli vatandaşın yüzünü güldürecek kredi müjdesi geldi. PTT duyuru yaparak emekli vatandaşa 80.000 TL kredi verileceği duyurusu yapılmıştır. Ayrıca SMS ile de başvuru yapılabileceği açıklandı. 

PTTBANK EMEKLİYE UYGUN FAİZLE KREDİ İMKANI!

PTTBank tarafından emekli müşterilerine 1.250 TL ile 80.000 TL kredi verileceği açıklandı.

PTTBank, krediyi 60 aya kadar vade seçenekleri sunulacak.

Krediyi ygun faiz oranlarıyla bireysel kredi hizmeti sunulacaktır.

Bu kredi için emekli müşterilerin PTT iş yerlerine kimlik belgeleri ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ayrıca kredi için şubelerdeki başvuru formlarının doldurulması gerekmektedir.

Kredi başvurusunun olumlu değerlendirilmesi durumunda ödemeler aynı gün içinde gerçekleştirilmiş olacaktır.

PTTBANK SMS İLE KREDİ!


PTTBank yeni tip korona virüs salgın döneminde başarılı çalışmalar yapmış vatandaşın yanında olmuştur. Ayrıca ülkeye hizmete devam etmekte olan PTTBank, nakit ihtiyacı olan emekli müşterilerin kredi taleplerini "PTT SMS Kredi" hizmetiyle SMS kanalı üzerinden alarak kolaylık sağlanmıştır.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTTBank ayrıca nakit ihtiyacı olan emekli müşterilerin yanında olmaktadır. SMS ile başvuru yapmak için;

PTT yazıp boşluk bırakarak, TC kimlik numarası bilgilerini eklemek, 3050'ye SMS olarak göndermesi gerekmektedir.

Başvurunun olumlu değerlendirilmesi üzerine, başvuru onay sürecinin tamamlanmasının ardından kredi tutarları yazılarak, şirket nezdindeki PTTBank hesaplarına aktarılarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

"PTT SMS Kredi" hizmeti kapsamı doğrultusunda kredi başvuru talepleri yakın zamanda PTT ATM, PTT Mobil ve PTT İnternet Bankacılığı üzerinden de alınmaya başlanacaktır.

PTTBANK 3,7 MİLYON HANEYE YARDIM YAPILDI!

PTTBank tarafından, Türkiye'de yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını vakalarının görülmesinden itibaren sürecinin başladığı mart ayından bugüne kadar 3,7 milyon yardım yapılmıştır. Bu yardımların 3,7 milyonu konutta teslim olmuştur. 10 milyonu aşkın vatandaşa sosyal yardım ödemesi PTT tarafından gerçekleştirilmiştir.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile şirket arasında yapılan iş birliği kapsamında bu süreçte sosyal yardım ödemeleri, posta dağıtıcıları aracılığı ile, kolluk kuvvetleri ve bekçiler tarafından teslim edilmiştir.

Korona virüs Covid-19 salgınının Türkiye'de görülmeye başladığı ilk vakanın mart ayından bugüne kadar konutta 3,7 milyon adet ödeme gerçekleştirilmiştir. Ayrıca Vatandaşlar 4 bine yakın PTT ATM'si ile birlikte toplam 19.600'e yakın kamu ATM'sinden de ödemelerini kolaylıkla temin edebilmişlerdir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER