QNB Finansbank, SMS İle 65 Bin TL Kredi Veriyor!

QNB Finansbank, SMS İle 65 Bin TL Kredi Veriyor!

QNB Finansbank’ın düzenliği bir kampanya olan SMS ile kredi başvurusu uygulamasından yararlanarak düşük faiz oranlı krediyle ihtiyaçlarınızı karşılamak, kredi masraflarını düşürmek ve kolay bir biçimde geri ödeme şansına sahip olabileceksiniz.

QNB Finansbank’ın düzenliği bir kampanya olan SMS ile kredi başvurusu uygulamasından yararlanarak düşük faiz oranlı krediyle ihtiyaçlarınızı karşılamak, kredi masraflarını düşürmek ve kolay bir biçimde geri ödeme şansına sahip olabileceksiniz. Finansbank’ın düzenlediği SMS ile anında düşük faiz oranlı kredi sistemiyle ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kredi masraflarını düşürmek için çok faydalı bir sistemdir. Bankanın düzenlediği SMS ile bankacılık ile tüm kredi çeşitleri için cep telefonunuzdan müracaat edebilir ve yanıtınızı anında mesaj yoluyla öğrenme fırsatına sahip olabileceksiniz.

Finansbank’ın düzenlediği SMS ile kredi uygulamasından yararlanabilmek için banka bünyesinde çalışıyor olmak gerekmemektedir ve ya herhangi bir hizmetinden faydalanmış olmasına gerek yoktur. 18 yaşını dolduran düzenli bir maaş karşılığında bir işte çalışan, kredi notu banka kredisi kullanmanızda bir engeli olmayan herhangi bir bankadan ceza görmemiş kişiler anında müracaat edebileceklerdir

QNB FİNANSBANK 5030 ANINDA SMS İLE KREDİ BAŞVURUNUZU YAPIN


Finansbank’ın düzenlediği SMS ile kredi uygulamasına başvuru yapmak isteyen vatandaşların TC kimlik numaralarını girmeleri ve 5030’a mesaj göndererek kredi müracaatında bulunabilmektedir. Mesajınızı gönderdikten sonra krediye uygun olup olmadığınız banka tarafından araştırılacaktır. Bu araştırmada ilk olarak bakılacak olan husus kredi notunuz olacaktır.
Bunun dışında daha önceki kredi ilişkilerinizde borcunuzu zamanında ve tam şekilde ödediyseniz ve kredi kartı kullandıysanız bu durumlar göz önünde bulundurulacak bir diğer husus olacaktır. Kısa bir süreç içerisinde yapacakları bu araştırma sonrasında sizlere kısa mesaj yoluyla sonucu sizlere söyleyeceklerdir.

GÖNDERİLEN MESAJ ONAYLANDIĞINDA NE YAPMAK GEREKİR?

Eğer banka tarafınca sizlere gönderilecek olan mesajda yanıtın olumlu yönde olduğu yazıyor ise sizlerin QNB Finansbank şubelerine gidip kredinizi almanız gerekmektedir. Size yollanan mesajda hangi dokümanlar ile birlikte gitmeniz yazılmaktadır. Bu duruma ek olarak başvurunuz onaylandıktan 24 saat süre içerisinde banka müşteri temsilcisi size ulaşacak ve kredi başvuru hakkında sizlere bilgilendirmede bulunacaktır.
Başvuru sürecinde QNB Finansbank’ın sizden talep ettiği evraklar oldukça basit ve temin edilmesi kolay evraklar olacaktır. Gelir düzeyinizi gösteren evrak, nüfus kâğıdınız ve bunlara ek olarak ikamet ettiğiniz yeri gösteren belgeyi ve ya üstünüze kayıtlı olacak bir fatura ile bankaya gitmeniz yeterli olacaktır. Tüm bu evrakları tamamladıktan sonra bulunduğunuz yere en yakın QNB Finansbank şubesine giderek SMS ile düşük oranlı kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU İÇİN ARANAN ŞARTLAR!
  • QNB Finansbank 65.000 TL hızlı kredi onayı alabilmeniz için aşağıdaki şartlara uygun müşteri olmanız gerekmektedir.
  • Kredi alacak olan kişinin 18 ile 65 yaş arasında olması gerekiyor. Kredi alacak olan kişinin TC vatandaşı olması gerekiyor. Diğer ülke vatandaşları, TC vatandaşı da değilse kredi alamazlar.
  • Başvuru sahibinin kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Başvuru sahibinin kredi sicili temiz, bankalarda bir sıkıntısı olmaması gerekiyor
  • Bankalara sürekli olarak başvuru yapmamış, çok başvuru sayısı olmayan kişilerin kredileri değerlendirilecektir. Emekli olan kişilerin, emekli maaşlarını taşımaları gerekiyor.
  • E-Haciz gibi vergi borcundan dolayı hesaplarda sıkıntı olmaması gerekmektedir. Verilen bu şartlara uygunsanız bankadan hemen kredi başvurusu yaparak, ihtiyacınız olan krediyi alabilirsiniz.
Bu şartlara uyduğunuz takdirde başvurunuzu yapıp kredinizi alabilirsiniz.
 
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER