Kamu Bankalarından 20 Bin TL Sıfır Faizli Kredi Paketi! Hemen Başvuru Yapın!

Kamu Bankalarından 20 Bin TL Sıfır Faizli Kredi Paketi! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 12.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Kamu bankaları hepimizin bildiği gibi Korona virüs salgını döneminden bu yana vatandaşlarımızın en temel nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına önemli kredi paketi duyuruları yaptı.

Kamu bankaları hepimizin bildiği gibi Korona virüs salgını döneminden bu yana vatandaşlarımızın en temel nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına önemli kredi paketi duyuruları yaptı. Mart aylarında başlatılan 10 bin TL bireysel temel ihtiyaç destek kredisi, 1 Haziran tarihinde başlatılan düşük faizli süper 4’lü kredi paketinden sonra şimdi ise sadece belirli şartları taşıyabilecek olan kişilere 20 bin TL sıfır faizli kredi verilecek. Verilecek olan kredilerin geri ödemesi ise 12 ay sonra başlayacak. Bu kapsamda vatandaşlarımızın en temel ihtiyaçlarının karşılanması amacı güdüldüğü için siz de hemen sıfır faizli 20 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve en temel ihtiyaçlarınızı bu kredi paketi ile karşılayabilirsiniz.
Hepimiz kamu bankalarının son aylarda başlatmış olduğu efsanevi kredi paketlerinden haberdarız. Ancak Ziraat Bankası, Vakıfbank ya da Halkbank’ın yeni gizli başlatmış olduğu 20 bin TL sıfır faizli kredi paketinden haber dar değiliz. Vatandaşlarımıza herhangi bir duyuru yapılmadı, bu konuda kamuoyu duyurulmadı. Ancak sadece gerçek ihtiyaç sahiplerinin hemen kısa bir başvurusu ile alınabilecek olan 20 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi başvurusu hemen onaylanacak. Onaylanan tutar kişilerin hemen banka hesaplarına aktarılabilecek. Bu sayede vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile en temel ihtiyaçlarını dahi karşılayabileceği ifade ediliyor. Kamu bankaları, normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için "konut kredisi", "taşıt kredisi", "sosyal hayatı destek" ve "tatil destek" olmak üzere 4 yeni kredi paketini hayata geçiriyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan yapılan ortak açıklamaya göre, kamu bankalarınca normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için vatandaşların, finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlayabilmesi amacıyla 4 yeni kredi paketi hayata geçiriliyor.

İŞTE 20 BİN TL SIFIR FAİZLİ KREDİ AYRINTILARI


Normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin doğacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanabilmesi ve yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi sunmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yaparak harcama tutarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir. Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma veya kesin fatura ve yapılan ödemeye İlişkin Taahhütname (firmadan alınacak) ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz.

20 BİN TL KREDİNİN ÖZELLİKLERİ
  • 20.000 TL’ye kadar
  • Azami 12 ay ödemesiz dönemli
  • Azami 60 ay vade
  • Aylık yüzde 0.00 faiz oranı
HANGİ BANKALARDAN BAŞVURU YAPILABİLİR?

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız başvurular için eğer esnaf iseniz vergi levhanız eğer bireysel iseniz T.C. kimlik belgeniz ile beraber başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kamu bankalarının başlatmış olduğu bu kredi kampanyası için vatandaşlarımızın internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da telefon bankacılığı ile başvuru yapamayacakları belirtildi. O nedenle hemen en yakın kamu bankası şubesini ziyaret ederek ilgili başvurularınızı başlatabilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER