İstanbul 21 Temmuz Pazar Metrobüs kazası Ölü yaralı var mı?

İstanbul 21 Temmuz Pazar Metrobüs kazası Ölü yaralı var mı?
YAYINLANMA TARİHİ: 08.03.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

İstanbul 21 Temmuz Pazar akşamı metrobüs kazası yaşandı. İstanbul'daki metrobüs kazası nerede gerçekleşti? Ölü yaralı var mı? İstanbul metrobüs kazası araştırılmaya başlandı. İstanbul'daki metrobüs kazasıyla ilgili son dakika bilgileri geliyor. İstanbul Metrobüs kazası ile ilgili son dakika bilgiler

İstanbul 21 Temmuz gece saat 23.30 sularında gerçekleşen Metrobüs kazasında birçok vatandaş yaralandı. İstanbul'daki metrobüs kazasında birçok sağlık ekibinin olay yerine gittiği bilgisi geldi. İstanbul'da yaşanan metrobüs kazasına dair detaylar gelmeye başladı. Ölü yaralı var mı?

İstanbul'da metrobüs kazası gerçekleşti. İstanbul'da gerçekleşen metrobüs kazasıyla ilgili son dakika bilgileri araştırılıyor. Şuan için İstanbul'da metrobüs kazasının gerçekleştiği bölge ve ölü-yaralı sayısıyla ilgili net bir bilgi elimize ulaşmadı. Çok sayıda vatandaşın kullandığı metrobüs aracının, gece saatleri nedeniyle "tenha" olduğu aktarılıyor.


İSTANBUL METROBÜS KAZASI ÖLÜ YARALI VAR MI?

İstanbul Metrobüs kazasıyla ilgili ulaşan son bilgilere göre kazada şükür ki ölen yok. Ancak çok sayıda yaralı olduğu bilgisi geldi ancak henüz teyit edilmedi.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER