İş Bankası'ndan Araç Alacaklar İçin Kampanya! Kefil Şartı Olmadan Kredi Alabilirsiniz! 0 Km ve 2. El

İş Bankası'ndan Araç Alacaklar İçin Kampanya! Kefil Şartı Olmadan Kredi Alabilirsiniz! 0 Km ve 2. El

İş Bankası 0 km ve 2. el taşıt kredisi başvuruları nasıl yapılacak? Kredi vade süresi ne kadar olacak? Kredi özellikleri nelerdir? Başvuruda gerekli belgeler nelerdir?

Bankalar vatandaşlara kampanyalar sunuyor. Vatandaş sunulan kampanyaları yakından takip etmeye devam ediyor. İş Bankası da kredi destekleri vermeye devam ediyor. Banka tarafından araç alacaklara özel kredi desteği de devreye alınmıştır. Banka tarafından sunulan bu krediden yararlanmak için kredi hakkında tüm detayları haberimizde paylaştık. İş Bankası sıfır km ve 2. el araç alacaklar için kredi desteğini uygun ve avantajlı olarak sunmaktadır. Bu kredi için kefil şartı aranmamaktadır fakat bazı durumlarda kefil şartı aranmaktadır.

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası tarafından sıfır kilometre araç alımlarında genellikle kefil şartı aranmamaktadır. Bu kredi ile aldığınız aracı ödeme süreci boyunca rehni ile kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu kredi ile 2. el araç alırken ise kefil şartı aranabilmektedir ve taşıtın kasko değeri üzerinden kredi çekilebilmektedir.

TAŞIT KREDİSİ NASIL ALINACAK? BİREYSELMÜŞTERİLEREKULLANDIRILACAK OLAN KREDİ TUTARI NE KADAR?

Bankanın bireysel müşterileri Sıfır km taşıt alacaklar için, taşıtın nihai fatura değerinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmında  %70’i, dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Kredinin 120.000 TL’nin üzerinde olan kısmı için %50’si dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

İş Bankası taşıt kredisi İkinci el araçlarda ise noter satış bedelini aşmamak koşulu ile, 2. el taşıtın kasko değerinin 120.000 TL’ye kadar olan kısımları için %70’i dikkate alınarak hesaplanırken, 120.000 TL’nin üzerinde olan kısmı için %50’si dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

İş Bankası sıfır km taşıt (araç) kredisini kefilsiz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece satın aldığınız aracın rehni ile de kullanabilirsiniz.

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

Taşıt Kredisi başvurularında Başvuru Formu, gerekmektedir.

Taşıt Kredisi başvurularında Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi, gerekmektedir.


Gelir durumunuzu gösterir belge, olması gerekmektedir.

Sıfır km araç alımları için alacağınız taşıta ait proforma faturası, gerekmektedir.

İkinci el taşıt kredisi alacaksanız satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi gerekmektedir.

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ MAKSİMUM ÖDEME!

0 km araçlar için - Bireysel taşıt kredilerinde satın alınacak aracın asıl fatura değerinin 120.000 TL ve altında olması durumunda azami vade 60 ay, 120.000 TL üzerinde ise azami vade 48 ay vade ile kullanabilirsiniz.

2. El araçlar için - Bireysel taşıt kredilerinde satın alınacak olan aracın kasko değerinin 120.000 TL ve altında olması durumlarında azami vade 60 ay olmaktadır. 120.000 TL üzerinde ise azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir.

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ BAŞVURULARI NASIL OLACAK?

Krediye banka şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Krediye internet bankacılığı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Krediye Telefon şubeciliği aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ödeme planınızı dilediğiniz şekilde bütçenize uygun olarak kullanabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR