ING Bank’tan Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Müjdesi! Hemen Başvuru Yapın!

ING Bank’tan Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Müjdesi! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 27.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Hayatın normalleşme sürecine doğru ilerlemesine doğru tüm vatandaşlarımızın rahat bir şekilde kredi kullanabilmeleri ve hayata dair ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ING Bank’tan uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı.

Hayatın normalleşme sürecine doğru ilerlemesine doğru tüm vatandaşlarımızın rahat bir şekilde kredi kullanabilmeleri ve hayata dair ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ING Bank’tan uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Bu başlatılan ihtiyaç kredi kampanyası sadece emeklilere yönelik olacak şekilde ayarlandı. Kampanya dahilinde sadece emeklilere özel olarak yüzde 0,79 ihtiyaç kredisi faizi uygulanacak, 60 ay vadeli en uygun emekli kredisi olarak sunulan bu ihtiyaç kredisi ile beraber tüm emekli vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına karşılık çözüm sunulmuş olacak. Hayatın normalleşmesine doğru ilerlerken kamu bankalarından başlatılan süper 4’lü kredi fırsatında sadece aktif bir şekilde çalışmakta olan vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına karşılık ihtiyaç kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri ve tatil kredileri fırsatı sunulmuştu. Ancak emeklilere dair herhangi bir kredi duyurusu yapılmamıştı. Emekli vatandaşlarımızı es geçen bu eşsiz kredi fırsatına benzer olarak yayınlanan ING Bank ihtiyaç kredisi detayları…

Hayatın normalleşme sürecine doğru ilerlerken tüm emekli vatandaşlarımızın ekonomik olarak rahat bir nefes almaları sağlanacak şekilde ayarlanan yüzde 0,79 kredi faiz oranı ve 60 aya kadar varan vade fırsatı ile sunulan ihtiyaç kredisi sadece emekli vatandaşlarımızı kapsayacak. Kredilerin çok talep görmesi sonucu özel bankalar da ihtiyaç kredisi kampanyası için çalışmalara başladı. Kampanyaya göre emekliler 0,79 oranında faiz ve 60 ay vade ile ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Emekli vatandaşlarımızın rahat bir şekilde kredi kullanabilmelerini sağlayacak olan bu kredi ile beraber pek çok özel banka emekliler için kredi fırsatı sunmaya başladı. Kamu bankalarının sadece çalışanlara özel olarak geliştirdiği yeni kredi fırsatında emekli vatandaşlarımızın tamamı es geçilmişti. Hayatın normalleşmesine doğru ilerlerken kamu bankalarından başlatılan süper 4’lü kredi fırsatında sadece aktif bir şekilde çalışmakta olan vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına karşılık ihtiyaç kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri ve tatil kredileri fırsatı sunulmuştu. Ancak emeklilere dair herhangi bir kredi duyurusu yapılmamıştı. Ancak ING Bank aracılığı ile başlatılan bu eşsiz kredi fırsatında emekli maaşının tam on katına kadar yüzde 0,79 kredi faiz oranı kullanılacak ayrıca 60 aya varan vade fırsatı ile verilecek olan kredi dileyen emekli müşteriler için altı ay boyunca ertelenebilecek.

6 AY ERTELEMELİ EMEKLİ KREDİ FIRSATI


ING Bank’ta 0,79 oranındaki faizler için 60 aya kadar vade imkânı tanınıyor. Ayrıca kredisi onaylanan kişiler bankaya gitmeden parasını alabilecek. Bu kredi fırsatından faydalanmak için tek şart emeklilerin maaşlarını ING Bank’a taşımaları. Maaşlarını ING Bank’a taşıyan emekliler kredi başvurularını internet üzerinden yapabilir ve anında kullanmaya başlayabilecekler. Bu sayede emekli vatandaşlarımızı es geçen kamu bankalarına nazaran özel bankalarda bu sayede emekli vatandaşlarımız için eşsiz kredi fırsatı sunabilecek.

EMEKLİ MAAŞINI TAŞIYANA 2 BİN 550 TL PROMOSYON FARKI ÖDENECEK

Emekli maaşını ING Bank’a taşıyan ve 3 yıl kalma sözü veren tüm emekli vatandaşlarımıza üç yılın sonunda 2 bin 550 TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. Yukarıda bahsettiğimiz kredi fırsatından yararlanan emekli vatandaşlarımıza ayrıca promosyon ödemesi yapılabilecek. Ancak üç yıl boyunca ING Bank’tan emekli maaşı alma sözüne karşılık olacak şekilde üç yılın sonunda toplam 2 bin 550 TL ödeme yapılacak.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER