Her İhtiyaca Uygun Fırsat! Halkbank'tan Emeklilere Özel 100.000 TL Büyük Destek Geldi!

Her İhtiyaca Uygun Fırsat! Halkbank'tan Emeklilere Özel 100.000 TL Büyük Destek Geldi!

Halkbank mutlu emekli kredisinin özellikleri nelerdir? Halkbank mutlu emekli kredisi ödemeleri? Halkbank mutlu emekli kredisinden kimler yararlanabilecek? SMS ile başvuru nasıl yapılır? Aylık ödemeler nasıl olacak?

Maaşını Halkbankası'ndan alan Halkbank emekli müşterileri bu krediden yararlanabileceklerdir. Ayrıca başka bankadan olan ve maaşlarını Halkbankasına aktarmayı taahhtüt eden kişiler için bu kredi desteği sağlanmaktadır. Halkbankası tarafından müşterilerine detekler sürekli olarak devam etmektedir.

Özellikle salgın döneminde Halkbankası müşterilerine heran destek olmuştur ve emeklilere özel sağladığı bu kredi ile müşterilerinin yanında olmaktadır. 5 farklı ödeme seçeneği olan bu krediden yararlanan emekliler ödemelerini kolaylıkla yapabilmektedirler. Uygun ödeme koşulları ile sağlanan bu krediden yararlanabilmek için yapmanız gerekenler haberimizde belirtilmektedir.

HALKBANK KREDİ ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Mutlu emekli kredinizi; 
Aylık eşit taksitli, olarak ödeyebilirsiniz.

Mutlu emekli kredinizi; Artan taksitli, olarak ödeyebilirsiniz.

Mutlu emekli kredinizi; Azalan taksitli, olarak ödeyebilirsiniz.

Mutlu emekli kredinizi; 3 ayda bir eşit taksitli, olarak ödeyebilirsiniz.

Mutlu emekli kredinizi; Serbest ödemeli olarak ödeyebilirsiniz.


HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?


Halkbankası tarafından destekler devam ediyor. Müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Farklı kampanyalarla salgın sürecinde desteğini esirgemiyor. Halkbankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre mutlu emekli kredisi duyrusu şu şekilde belirtilmiştir; " Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,71’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir." şeklinde ilan edilmiş kredidir.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ TUTARI VE ÖDEME KOŞULLARI NELERDİR?

Halkbankası tarafından emeklilere özel sunulan, mutlu emekli ihtiyaç kredisini, dilerseniz eğer 100.000 TL’ye kadar alabilirsiniz.Ayrıca kredinizi aylık %1,71’den başlayan faiz oranları ile beraber tahsis ücretli olarak alabilirsiniz veya aylık %1,76’dan başlayan faiz oranları ile beraber tahsis ücretsiz olarak kullanabilme imkanıda sağlanmaktadır.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ KREDİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?
 
HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
AYLIK
FAİZ
ORANI
TAHSİS
ÜCRETİ
TAKSİT
TUTARI
YILLIK
TOPLAM
MALİYET
100.000361,715253.956,1228,0974
  1,7603.994,2028,5054


SMS İLE BAŞVURU! MUTLU EMEKLİ KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

Halkbankasından emekli maaşını alarak veya maaşını Halkbankasına aktarmayı taahhüt eden emekli müşteriler Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’nden yararlanabilirler.

Başvurularınızı yapabilmek için ağşağıdaki bilgileri takip ediniz; 

Banka tarafından sms ile de başvuru kolaylığı tanınmıştır. SMS ile başvuru yapabilmek için; "Aralarında birer boşluk bırakarak “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” ( Örnek SMS Metni: EMEKLI 12345678910 3000 15000 ) yazıp 3452’ye SMS gönderebilir,"

ya da Size en yakın Halkbank Şubesini ziyaret ederek başvurularınızı yapabiliriniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR