Halkbank Girişimci Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Girişimci Kredisinden Kimler Yararlanabilir?

Halkbank Girişimci Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Girişimci Kredisinden Kimler Yararlanabilir?

Halkbank tarafından sunulan kredi seçenekleri nelerdir? Girişimci kredisi başvurusu nasıl yapılır? Girişimci kredilerinden kimler yararlanabilir? Usta girişimci kredisinin özellikleri nelerdir? Genç girişimci kredisinin özellikleri nelerdir?

Gençler okullarını bitirmelerinin ardından hibe desteklerine başvuru yapmaktadırlar. Sürekli bu konuda araştırmalar yapmaktadırlar. İşletlerini büyütme isteği olan genç yatırımcılarda hibe desteklerini araştırmaya devam etmektedirler.

Bu konuda pek çok kurum ve kuruluş aracılığı ile hibe desteği sağlanmaktadır.Verilen bu hibe destekleri devlet destekli olarak veilmektedir. Bu kredilerle tek kefille kredi imkanı sağlanırken ayrıca ödemesiz dönemli ödeme seçenekleride sunulmaktadır.

HALKBANK GİRİŞİMCİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

"HALKBANK GİRİŞİMCİ KREDİLERİ"


"Halkbank tarafından farklı deneyimlere sahip olan ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimcilere özel kredi seçenekleri sunulmaktadır. Halkbank girişimci kredileri ile, girişimcileri, üniversite mezunu olan genç girişimcilerden, teknokentlerde faaliyet gösteren teknolojik girişimcilere kadar geniş bir yelpaze ile desteklemektedir."

KREDİ SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Girişimcinin eğitimi ve tecrübesine Halkbankası tarafından kredi seçenekleri sunulmaktadır;

Halkbank Genç Girişimci Kredisi,

Halkbank Cesur Girişimci Kredisi,

Halkbank Usta Girişimci Kredisi

Halkbank Mucit Girişimci Kredisi

HALKBANK GİRİŞİMCİ KREDİLERİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

- Halkbank girişimci kredileri başvuru tarihi itibari ile, 1 yılı aşmamak suretiyle, ticari faaliyette bulunmuş olan veya herhangi bir faaliyeti ya da kendine ait bir işyeri olmayan kendi işini kurmak isteyen girişimciler yararlanabilmektedir.

- Halkbank Girişimci Kredilerinden yararlanabilmek için şirket kuruluşunun tamamlanmış olması gerekmektedir. Ayrıca bankanın sunduğu gerekli belgeler ile başvuru yapılması gerekmektedir.

- Halkbankası tarafından Girişimci Kredisi kullanan müşterilerin, 6 ay boyunca şubeler aracılığı ile yapacakları hesaptan yapacakları havale işlemleri ile beraber ve tahsile alınan çeklerine %50 oranında masraf indirimi uygulanmaktadır.

- Bu kapsamda 6 ay boyunca bankadan hesap işletim ücreti alınmayacaktır.


- Ayrıca, girişimci kişilere, işyeri sigortası, mesleki sorumluluk sigortası, ferdi kaza sigortası gibi sigorta ürünleri ve KOBİ-Esnaf Emeklilik Planı sigorta ürünleri uygun imkanlarla sunulmaktadır.

HALKBANK GENÇ GİRİŞİMCİ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank
 Kredi Limiti: 50.000 TL olarak belirlenmiştir.

Halkbank Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

Halkbank Vade: 1 yıla varan anapara ve ödemesiz dönemli imkanı ile toplam 36 ay vade ile vatandaşın hizmetine sunulmaktadır.

CESUR GİRİŞİMCİ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank Kredi Limiti:
 75.000 TL olarak belirlenmiştir.

Halkbank Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli, ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Halkbank Vade: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönemli kredi imkanı ile toplam 48 ay vade ile vatandaşın hizmetine sunulmaktadır.

USTA GİRİŞİMCİ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank Kredi Limiti:
 30.000 TL olarak belirlenmiştir.

Halkbank Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli, ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Halkbank Vade: 1 yıla varan anapara ödemesiz dönemli kredi imkanı ile toplam 36 ay vade ile vatandaşın hizmetine sunulmaktadır.

MUCİT GİRİŞİMCİ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Kredi Limiti: 
75.000 TL olarak belirlenmiştir.

Kredi Türü: Aylık Eşit Taksitli, ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Vade: 1 yıla varan anapara ve ödemesiz dönemli kredi imkanı ile toplam 48 ay vade  ile vatandaşın hizmetine sunulmaktadır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR