Halkbank, Bu Marka Ve Model Araçlara 0,49 Faizle 120 Bin TL Kredi Verecek!

Halkbank, Bu Marka Ve Model Araçlara 0,49 Faizle 120 Bin TL Kredi Verecek!
YAYINLANMA TARİHİ: 11.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Araba sahibi olmak isteyen bireyler için müjdeli haber gelmesiyle beraber pek çok vatandaşımız bu fırsatları değerlendirmek istemektedir.

Araba sahibi olmak isteyen bireyler için müjdeli haber gelmesiyle beraber pek çok vatandaşımız bu fırsatları değerlendirmek istemektedir. Halkbank tarafından yapılan açıklamalar kapsamında araç sahibi olmak isteyen Halkbank müşterileri için yüzde 0,49 faiz oranı ile birlikte kredi fırsatı sunulacağı açıklandı. Bu kredi kapsamından yararlanmak isteyen bireyler banka tarafından açıklanan şartları ve kredi kullanımlarını araştırmaya başladı. Peki, Hangi marka modeller için düşük faizli kredi fırsatı sunuluyor? Başvuru şartları nelerdir? İşte ayrıntılar…

Halkbank müşterisi olan bireyler için pandemi süreci içerisinde ülkemizde yapılan yerli üretim olan araçlar için özel kredi tasarlanmasıyla beraber gündemimizde ki yerini alıyor. Pek çok banka tarafından sunulan düşük kredi fırsatından çok daha düşük kredi fırsatı Halkbank tarafından gelmesiyle beraber sadece sıfır araç alımı için geçerli olacak önemli fırsatlar arasında bulunuyor. Düşük maliyetler içerisinde kredi kullanım sahibi olan vatandaşlarımız için araç alma olanağı sunuluyor ve bu kredi kampanyaları kapsamında sunulan fırsatlar nihayetin detaylı açıklamalar yapılıyor.

YERLİ ÜRETİME DESTEK! ÖZEL KREDİ FIRSATI VE ÖZELLİKLERİ!

Halkbank tarafından yapılan son dakika açıklamaları kapsamında yerli üretim gerçekleştiren ve araç sahibi olan bireyler için müjdeli haber geldi. Yapılan basın açıklaması sonrasında yerli araç üretim yapan firma üzerinden araç sahibi olan bireylere bu kredi fırsatından yararlanma olanağı sunuluyor. Halkbank tarafından yapılan bu açıklamalar kapsamında kredi için belirtilen detaylar şu şekildedir;

Anlaşmalı Binek Araç Modelleri

Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota


Anlaşmalı Ticari Araç Modelleri

BMC, Fiat, Ford, GAZ, Güleryüz, Isuzu, Karsan, Mercedes, Otokar

KREDİ FIRSATI VE KREDİ DETAYLARI!

Halkbank tarafından bu fırsattan yararlanmak isteyen müşteriler için kredi özellikleri paylaşılmıştır. Kredi özellikleri Kamu Bankları arasında bulunan Halkbank tarafından yayımlanmasının ardından pek çok vatandaşımızın dikkatini çeken unsurlar arasında bulunuyor. Halkbank yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda, "Hazırlanan paketler doğrultusunda kredinizi, fiyatı 50.000 TL ile 500.000 TL arasında bulunan 0 kilometre ticari ve binek araç alımı ve 18 aydan 60 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz." İfadelerini kullanarak gündemimizde ki yerini almaktadır. Kredi özelliklerini ise şu şekilde sıralayarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

1-) Kredi kullanım limiti binek araçlar için 120.000 TL - ticari araçlar için 500.000 TL
2-) Geri ödeme süreci 60 ay - 5 yıl
3- ) Kredi faiz oranları iki seçenek bulunuyor modele göre yüzde 0.49 - yüzde 0.64.
Bu kredi özellikleri kapsamında sıfır araç sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için müjdeli haber gelmesiyle beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Başvuru işlemlerini merak eden bireyler için yapılması gereken en önemli unsur size en yakın Halkbank şubelerine giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Şimdilik bu başvurular için internet üzerinden online olarak sunulmamaktadır. Böylelikle başvuru işlemlerini Halkbank şubelerinden yapabilirsiniz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER