Geçtiğimiz günlerde Twitch hesabı belirsiz bir şekilde kapatılan ünlü Twitch yayıncısı Levent 'Levo' Balım Twitch'e itirazda bulundu. Twitch hesabı hiçbir neden gösterilmeden süresiz kapatılması ünlü yayıncı Levent Balım'ı ve diğer birçok ünlü yayıncıyı şoke etti.

İzleyicisini Tehdit Etmesi Twitch Kanalının Kapanmasına Neden Oldu!

Bir hata yaptığını düşünmeyen yayıncı Levent Balım hiçbir sebep gösterilmeden kapatılan kanalı için itirazda bulunduktan sonra sebebini araştırmaya başladı. Sebebi ise yayında kendisine küfür eden izleyicisini tehdit edici bir cevap vermesiyle kapatıldığı öğrenildi. Ünlü yayıncını yaşadığı bu talihsiz olay üzerine Twitch platformundan kanalının açılmasını istedi.

Şaşırtıcı olay üzerine Levent 'Levo' Balım'ı desteklemek amacıyla birçok yayıncı onun adına itirazda bulundu. Gün geçtikçe kendini gelirştiren 5 yıllık Twitch partneri Levent Balım sosyal meyadan birkaç cümle dile getirdi; ''Ben günden güne kendime daha çekidüzen veriyorum. Eskisine göre daha az hatalar yapıyorum. Konuşmalarıma dikkat ediyorum. Banlansaydım eskiden çoktan banlanırdım. Şimdi neden Twitch beni banladı anlamadım.'' 

İtiraz edilmesine henüz Twitch yetkilileri cevapta bulunmadı. En kısa zamanda Twitch hesabının açılması beklenen yayıncı Levent Balım, olası bir durumda başka bir platformdan yayın açabilir.