TRT 1 Ekranlarında ilk bölümüyle bu akşam başlayacak Şampiyon dizisinin Gülten karakteri, dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. Şampiyon dizisinin Gülten'i kimdir? Gülten rolünde izlediğimiz Meltem Savcı kaç yaşında? Meltem Savcı daha önce hangi dizi-filmlerde rol aldı? Şampiyon dizisi Gülten'i Meltem Savcı nereli? Bu soruların yanıtı araştırılıyor.

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında başlayan Şampiyon dizisi, ilk bölümüyle ses getirmeyi başardı. Güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan veren senaryosuyla Şampiyon dizisi izleyicilerden ilk bölüm itibariyle tam not aldı. Şampiyon dizisinde Gülten karakterini ise Meltem Savcı canlandırıyor. İzleyiciler, ünlü oyuncu Meltem Savcı'yı araştırmaya başladı. Meltem Savcı kimdir? Şampiyon dizisinin Gülten'i Meltem Savcı kaç yaşında ve nereli?

Şampiyon Gülten Meltem Savcı Kimdir? Kaç yaşında ve Nereli

TRT 1'in yeni dizisi Şampiyon'da Meltem karakterine hayat veren Meltem Savcı, 22 Ekim 1952'de Gaziantep'te dünyaya geldi. Üniversite öğrenimini Hacettepe'de İngiliz dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlayan ve ardından öğretim görevlisi olarak mesleğe atılan Meltem Savcı, 1986'da oyunculuk kariyerine başladı. 

Son olarak Star TV'de Demet Evgar'ın başrolünde olduğu Avlu dizisinde Sevim rolüyle izleyici karşısına çıkan Meltem Savcı, şimdi de TRT 1'in yeni dizisi Şampiyon'da 'Gülten' karakterini canlandıracak.