Galatasaray, transferde gaza basıyor! Orta sahada Fernando'nun satışıyla birlikte oluşan boşluğu Sevilla'dan Banega ile dolduramayan Cimbom, Jean Michael Seri'nin yanına bir diğer Dünya yıldızını getiriyor! İnterli Nainggolan Galatasaray'a transfer oluyor. Galatasaray, 31 yaşındaki Belçikalı orta saha oyuncusu Nainggolan'ı kiralamak için İnter kulübüyle görüşmelere başladı!

Fatih Terim ve Scout ekibinin raporu doğrultusunda transfer harekatını sürdüren Yönetim, Nainggolan'ı Avusturya kampına yetiştirmeye çalışıyor. Abdürrahim Albayrak, takımla birlikte Avusturya kampında yer alsa da, Başkan Mustafa Cengiz'le birlikte bir yandan datransfer görüşmelerini sürdürüyor. Cimbom'un Banega'dan olumsuz yanıt almasının ardından yeni hedefi Nainggolan oldu!

Nainggolan için İnter'e Kiralama Teklifi İletildi

Nainggolan'ın Galatasaray'a 1 yıllığına kiralanmasına İnter kulübü de sıcak bakıyor. Roma'daki "şahane" performansını İnter'de yakalayamayan Nainggolan'ın Galatasaray forması giyip Şampiyonlar Ligi'nde değerini arttırması ve İnter'e daha verimli şekilde dönmesi amaçlanıyor.

Nainggolan için Galatasaray, İnter'e 1,5 milyon euro kiralama ücreti ödeyecek. Nainggolan ise yıllık 3 milyon euro maaş alacak. Cimbom, bu maliyetle Nainggolan transferini bitirmek istiyor. Görüşmelerin kısa sürede sonlanması ve Nainggolan'ın Aslan olması bekleniyor.