Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezonunda Ayşe Altuntaş dosyası açıldı! 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş, bir anda ortadan kayboldu! Esrarengiz şekilde sırra kalem basan Ayşe Altuntaş'ın kızı Fadime Altuntaş, annesini aramak için Müge Anlı'ya başvurdu! Müge Anlı, Ayşe Altuntaş'ın izini sürerken, Ayşe Altuntaş olayıyla ilgili şok ilişki ve itiraflar ortaya çıkmaya başladı! 

Ayşe Altuntaş'ın kızı Fadime Altundaş, son olarak programda, annesi Ayşe Altuntaş'ın kuzeni Mehmet'le de ilişki yaşadığını itiraf etti! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Mehmet Bey'de canlı yayına bağlandı! Mehmet Bey, Ayşe Altuntaş'la ilişki yaşadığını itiraf etti! Mehmet Bey'in açıklamalarına göre, Ayşe Altuntaş'ın kaybolduğu günde, ikili ormanda buluştu ve 'cinsel' ilişkiye girdi. Mehmet Bey, Ayşe Altuntaş'la yaşadığı ilişkinin gizli olmadığını da söyledi. 

AYŞE ALTUNTAŞ HALEN DAHA KAYIP! 

42 yaşında ve 4 çocuk annesi olan Ayşe Altuntaş halen daha kayıp! 18 Temmuz 2019 tarihinde, İstanbul Sultangazi'de kaybolan Ayşe Altuntaş'tan o günden bu yana haber alınamıyor. Ayşe Altuntaş'ın kızı, annesinin hayatından endişe edince soluğu Müge Anlı'da aldı! 

MEHMET BEY'DEN ÇELİŞKİLİ İFADELER: 'ORMANDA İLİŞKİYE GİRDİK!'

Ayşe Altuntaş'ın kızı, Mehmet Bey'e annesini sorduğunu önce görmediğini söylediğini ardından da görüştüklerini ancak ardından kendisini evinin önüne bıraktığını söylediğini ifade etti. 

Mehmet Bey, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayına bağlandı! Mehmet bey, daha önce Ayşe Altuntaş'ı dövdüğünü nedenin de Ayşe Altuntaş'ın başka biriyle görüşmesi olduğunu itiraf etti. Ancak kendisinin de şuanda Ayşe Altuntaş'tan haber alamadığını iddia etti. 

Mehmet Bey ayrıca Ayşe Altuntaş'ın kendisinde 11 bin TL parasının olduğunu da sözlerine ekledi. Programdakiler ve televizyon başındaki izleyiciler, Ayşe Altuntaş olayında Mehmet Bey'den şüphelenmeye başladı.

Mehmet Bey, Ayşe Altuntaş'la ilişki yaşadığını itiraf etti! Mehmet Bey'in açıklamalarına göre, Ayşe Altuntaş'ın kaybolduğu günde, ikili ormanda buluştu ve 'cinsel' ilişkiye girdi. Mehmet Bey, Ayşe Altuntaş'la yaşadığı ilişkinin gizli olmadığını da söyledi. 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT AYŞE ALTUNTAŞ OLAYININ ÜSTÜNE GİDİYOR

18 Temmuz tarihinden bu yana kayıp olan Ayşe Altuntaş öldü mü öldürüldü mü? Katili kim? Şu anda 'kayıp' olan Ayşe Altuntaş olayıyla ilgili Müge Anlı, olayların üzerine gitmeye devam ediyor. Müge Anlı İle Tatlı Sert'Te Ayşe Altuntaş olayının artık kısa süre içinde çözülmesi bekleniyor.