Fox TV ekranlarının yeni dizisi Mucize Doktor, ilk bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Dizi severler, Mucize Doktor dizisinde Demir karakterini canlandıran ismi araştırmaya başladı. Mucize Doktor Demir kimdir? Mucize DOktor Fırat Altunmeşe kaç yaşında ve nereli? Daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı? Bu soruların yanıtı araştırılmaya başlandı. 

Kısa bir süre önce teaserları dönmeye başlayan ve 12 Eylül Perşembe günü itibariyle FOX TV ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanak olan Mucize Doktor dizisinde yer alacak 'Demir' karakterini canlandıracak isim Fırat Altunmeşe oldu. Fırat Altunmeşe, izleyiciler tarafından şimdiden araştırılıyor. 

Mucize Doktor Demir Kimdir? Fırat Altunmeşe Yaşı ve Nereli 

Mucize Doktor dizisinde Demir karakterine hayat verecek genç oyuncu Fırat Altunmeşe, 1990 İstanbul doğumlu. Vicdan dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Fırat Altunmeşe, ünlü sanatçı İzzet Altunmeşe'nin öz oğludur. Aslen Diyarbakırlı olan Fırat Altunmeşe, kariyerine oyuncu olarak Mucize Doktor dizisinde Demir karakteriyle devam ediyor.

2013 yılında Bensiz isimli sinema filminde rol aldıktan sonra dizi kariyerine 2014'te Victan dizisiyle ayak basan genç oyuncu Fırat Altunmeşe, Kaçak Gelinler, Aslan Ailem dizileri ile Sofra Sırları ve Hesapta Aşk sinema filmlerinde rol almıştı.

İzzet Altunmeşe'nin oğlu genç oyuncu Fırat Altunmeşe, şimdi de FOX ekranlarının yeni dizisi Mucize Doktor'da Demir karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. İzleyicir Fırat Altunmeşe'nin oyunculuğunu daha ilk bölümde bakalım beğenecekler mi?