TV8 ekranlarının sevilen lezzet yarışması Masterchef'te yeni sezon başlıyor! 18 Ağustos Pazar günkü yeni sezon başlangıcında, yeni yarışmacılar da izleyici karşısına çıkıyor. Masterchef yarışmacılarından Ahmet Can Karagöz de araştırılmaya başlandı. Masterchef Türkiye'de yarışacak Ahmet Can Karagöz kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir? Masterchef Ahmet Can Karagöz ne iş yapıyor, mesleği ne? Tüm bu soruların yanıtı merak ediliyor.

Geçtiğimiz sezon heyecanlı, gerilimli ve yer yer kavgalı anlarıyla, izleyiciyi ekran başına kilitleyen Masterchef'te yarışmacılar değişiyor, yeni sezon başlıyor! Somer, Mehmet ve Danilo şeflerin yönetiminde en lezzetli ve en güzel yemeği kim yapacak? Masterchef ünvanının yeni sezondaki sahibi kim olacak? Masterchef yarışmacısı Ahmet Can Karagöz, iddialı tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Masterchef Ahmet Can Karagöz Kimdir? Ne İş yapıyor, Kaç yaşında

Masterchef Türkiye'nin 2. sezon yarışmacısı Ahmet Can Karagöz 31 yaşında. Masterchef'e 1. olmak için katıldığını aktaran Ahmet Can Karagöz, 4 yıllık "profesyonel" mutfak tecrübesine güveniyor. 4 yıllık aşçı olan Ahmet Can Karagöz, Masterchef ünvanının sahibi olacağını söylüyor.