TV8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef'te heyecan, 9 Eylül Pazartesi akşamı yeni bölümle devam ediyor. Masterchef'in 9 Eylül Pazartesi yeni bölümünde Kırmızı takım ile Mavi takım, bu kez Mutfakta değil İstanbul Boğazı'nda teknede hünerlerini sergiledi! Masterchef'te kırmızı ve mavi takımlar, Boğaz'da yemekler yaptı ve teknedeki misafirlerine tattırdı. Misafirlerden en çok oyu alan takım Dokunulmazlığın da sahibi oldu!

Masterchef'te Kırmızı ve Mavi takım arasındaki rekabet gitgide kızışıyor. Masterchef'in yeni yarışmacısı Orhan geldiği ilk bölümde kaptanlığı kazanmasını bildi ve Kırmızı takımın başına geçti. Mavi takım ise Rıfat'ın kaptanlığında ilk oyunu kazanmasının ardından 2. oyunda da gayet ididalıydı! 

Masterchef'te Murat - Yasin Kavgası Mehmet Şef'i Kızdırdı 

Masterchef'in 9 Eylül Pazartesi günü yeni bölümünde Kırmızı takımdan Yasin, Mavi takımdan Murat'ı kızdırdı. Yasin, balığı geç pişirmeye başlayan Trabzonlu Murat'a 'Balıkların pişmeyecek.' dedi. Bunun ardından Murat, sürekli Yasin'in yanına gidip balıklarını göstermek istedi. Mehmet Şef, Orhan ve Rıfat'ın da katıldığı Murat-Yasin kavgasını 'Ben gerilirsem hepinizden fazla gerilirim!" diyerek durdurdu. 

Masterchef 9 Eylül Pazartesi Kim Kazandı? Kırmızı takım mı Mavi takım mı?

Masterchef 9 Eylül Pazartesi günü kazanan Mavi Takım oldu. Mavi Takım, Boğazda yaptıkları yemekleri misafirlerine daha çok beğendirdi ve oylama sonucunun kazananı oldu.

Şimdi Masterchef'te kırmızı takımdan 2 aday çıkacak ve yarınki bölümde de çıkacak 2 adayın ardından haftanın elenen ismi ortaya çıkacak.