Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Masterchef'te 10 Eylül Salı günü yeni bir dokunulmazlık oyunu oynandı! Masterchef'in yeni haftasında, ilk oyunu Mavi takım kazanmıştı. 9 Eylül Pazartesi günü eleme adayı olarak kırmızı takımdan Eda ve Nalan çıktılar. Dokunulmazlığı alan Mustafa, Nalan'ı aday gösterdi. Oylamada da Eda çıktı.

10 Eylül Salı günü de kaybeden taraf Kırmızı takım oldu. Kırmızı takımda 2 isim daha eleme adayı oldu. Bu isimler, dokunulmazlığı kazanan Batuhan'ın söylediği Orhan ve eleme oylamasında çıkan Yasin Obuz oldular. 

Masterchef Türkiye 10 Eylül Salı Neler Yaşandı?

Masterchef'te 10 Eylül Salı günü Kırmızı ve Mavi takımın mücadelesi nefesleri kesti. Dün olduğu gibi bugünün kazananı da Mavi takım oldu. Kırmızı takımdan çıkan 2 eleme adayının yanına bugün de 2 eleme adayı Kırmızı takımdan çıktı! 

Masterchef'te Eda ve Nalan'ın yanına, dokunulmazlığı kazanan Batuhan, kaptan Orhan'ı çıkardı. Oylamada da Ekin, Mustafa ve Yasin arasından Yasin eleme adayı olarak haftanın potasına seçildi. 

Masterchef 10 Eylül Kim Elendi? Eda mı Nalan mı Orhan mı Yasin mi?

Masterchef Türkiye'de 10 Eylül Salı akşamı eleme potasına Eda, Nalan, Orhan ve Yasin girdiler. Bu 4 isimden biri Masterchef Türkiye mutfağına veda edecek. Masterchef'in geçen haftasında Onur elenmişti. Yeni sezonun 2. elenen ismi ise bu dörtlü arasından biri olacak.

Masterchef 10 Eylül Salı elenen ismi henüz belli olmadı, birazdan belli olduğunda sizlerle paylaşacağız, lütfen beklemede kalın...