Kurtlar Vadisi efsanesi geri dönüyor! 2003 yılında başlayan ve yıllardır televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kurtlar Vadisi dizisi, bu kez dijital yayın platformu Netflix'le geliyor! Netflix, Kurtlar Vadisi için Pana Yapım ile anlaştı! Pana Film yapımcılığında yayınlanması beklenen Kurtlar Vadisi Kaos dizisi, yeni sezonda Netflix'te yayınlanacak! 

2 senedir televizyonda yayınlanması beklenen ancak bir türlü bir kanalla anlaşma yapmayan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi, sonunda Netflix ile anlaştı! Dijital yayın platformu Netflix, yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu'yu yayınlayacak! Uzun soluklu Kurtlar Vadisi'nin yeni versiyonu 'Kurtlar Vadisi Kaos' heyecan dolu bölümleriyle bundan böyle Netflix'te olacak! 

Kurtlar Vadisi 'Kaos' Olarak Geri Dönüyor 

Necati Şaşmaz'ın senarist olarak yer aldığı Kurtlar Vadisi Kaos dizisi, 2 senenin ardından Netflix'le anlaştı. Kendisine kanal bulamayan Kurtlar Vadisi, artık internette Netflix üzerinden yayınlanacak! Türkiye'de 1,5 milyonu aşkın abonesi bulunan Netflix de 30-50 yaş aralığında yeni abone kitlesi kazanmak için Kurtlar Vadisi Kaos ile anlaştı. 

Netflix ve Pana Filmden Açıklama Kısa Sürede Gelecek

Kurtlar Vadisi Kaos'un 2020 yılında, Netflix ile ekranlara geleceği öğrenildi. Netflix ve Pana Film henüz anlaşmayı resmi olarak açıklamadılar ancak resmi açıklamanın kısa süre içinde gelmesi bekleniyor. Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) dizide başrol olarak devam edecek. Şaşmaz ayrıca dizinin senaryosunda da görev alacak. Öte yandan güzel oyuncu Defne Samyeli de Kurtlar Vadisi Kaos'ta başrol olarak yer alacak.

Kurtlar Vadisi Kaos'un çekimlerinin 2019 Kasım ayında başlaması, Netflix'te de 2020 Ocak ayında yayınlanması bekleniyor. Netflix'in Kurtlar Vadisi Kaos ile büyük bir abone kazanacağı da su götürmez bir gerçek.