Muhalif kimliğiyle tanınan İsmail Saymaz ile Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, HABER GLOBAL kanalında, Erdoğan Aktaş'ın moderatörlüğünde, Eşit Ağırlık programında karşı karşıya geldi! Tartışma havasında geçen programda zaman zaman tansiyon yükseldi, sesler arttı! 

İsmail Saymaz ile Cübbeli Ahmet Hoca'nın EŞİT Ağırlık'taki tartışması, izleyiciler tarafından ilgiyle izlendi. Reytingleri tavan olan Haber Global - Eşit Ağırlık programında İsmail Saymaz, Cübbeli Ahmet Hoca'yı köşeye sıkıştırmaya yönelik "can alıcı" sorular da sordu. 

Gazeteci İsmail Saymaz, Cübbeli Ahmet Hoca'ya  "23 Haziran seçimleri öncesi Binali Yıldırım'la ilgili sözlerini" sordu. İsmail Saymaz'ın Cübbeli Ahmet Hoca'ya 15 Temmuz ve FETÖ ile ilgili soruları da tartışmayı alevlendirdi! 

İSMAİL SAYMAZ CÜBBELİ AHMET 24 AĞUSTOS HABER GLOBAL PROGRAMI TAMAMI İZLE

Gazeteci İsmail Saymaz ile Cübbeli Ahmet Hoca'nın 24 Ağustos Cumartesi akşamı Haber Global kanalında EŞİT Ağırlık programındaki tartışması, sosyal medyayı salladı! Kullanıcılar, "İsmail Saymaz Cübbeli Ahmet Hoca 24 Ağustos Haber Global programı tamamı izlemek" için harekete geçti. Biraz sonra bu sayfadan Haber Global'deki programın "tamamını" sizlerle paylaşacağız.