Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), özel sektördeki firmalarda çalıştırılmak üzere, 505 kalite kontrol sorumlusu alım ilanını yayınladı! Kalite kontrol personeli olarak görev yapacak vatandaşların işi, üretilen veyahut kullanılan ürün-mamüllerin üretim süreçlerini ve kalite durumlarını kontrol etmekten ibaret olacak.

Fabrikasyon sürecinde hatalı ve yanlış olarak çıkmış ürünlerin normal standartları dışında üretilip piyasaya sürülmesine engel olmak, ayrıca hatalı ürünleri tespit edip bunların geliştirilmesine ve yeniden kazanılmasına ortam hazırlamak kalite kontrol personelinin en başlıca görevleri arasındadır.

Bu türden görevleri yerine getirmek üzere, İŞKUR bünyesinde, özel sektörde çalıştırılmak üzere 505 kalite kontrol sorumlusu alım ilanı yayınlandı. Türkiye’nin birçok ilinde gerçekleştirilecek Kalite kontrol personel alım ilanlarına aşağıda yer vereceğiz. 505 kalite kontrol personeli alım ilanına başvurular, 31 Ağustos 2019 tarihine dek sürecek. Alınacak personeller, sanayi bölgeleri, fabrikalar, üretim tesisleri ve depolar gibi birçok alanda çalıştırılacak.

İSTANBUL, KOCAELİ – Elektrik ve Elektronik Araçlar Kalite Kontrol Elemanı

İşkur ilanına ulaşmak için tıklayınız.

TEKİRDAĞ, BİLECİK, ESKİŞEHİR, İSTANBUL, BURSA, KASTAMONU, KOCAELİ, İZMİR, GAZİANTEP, HATAY, MANİSA, MALATYA, SAKARYA – Kalite Kontrol Elemanı

İşkur ilanına ulaşmak için tıklayınız.

İSTANBUL, KOCAELİ, MANİSA, TEKİRDAĞ, BURSA – 733 Kalite Kontrolcü

İşkur ilanına ulaşmak için tıklayınız.