Hepsiburada, yepyeni Awox U5100STR 50" 4K Ultra HD Smart Android Akıllı LED TV'yi satışa sundu. Hepsiburada üzerinden satışa çıkarılan Awox 4K Android akıllı televizyon için araştırmalar da başladı. Yeni bir televizyon isteyenler, evlilik hazırlığında evinin televizyonunu arayanlar ve televizyonunu değiştirecekler, Awox 4K Ultra HD televizyon için özellik, fiyat/performans araştırması yapıyor. 

Awox Ultra HD 4K-Anroid Akıllı televizyon, Hepsiburada.com üzerinden 2.199 TL yerine %10+sepette %2 indirimle 1.957,98 TL'ye satışa sunuldu. 1.957,98 TL'ye alıcı bekleyen Awox 4K Ultra HD Led TV'nin ürün özellikleri merak ediliyor. Makul fiyatıyla dikkat çeken Awox ürünün teknik detayları da fiyatı kadar önem taşıyor.

Awox 4K Android Akıllı Ultra HD Led TV Özellikleri 

Awox 4k Android Smart Ultra HD Led TV, hepsiburada.com üzerinde 50 inç / 127 cm ekran boyu, LED görüntü teknolojisi, 4K Ultra HD çözünürlüğü (3840x2160) ve Smart TV özelliğiyle dikkatleri çekiyor. Muadillerine nazaran gayet uygun fiyata satışa sunulan Awox 4K Televizyon, Wi:Fi özelliğiyle internetten de içerikler izleyebilmenize olanak sağlıyor. 

13.8 Kilogram ağırlığında olan Awox 4K Android Akıllı Ultra HD Led TV, 2 yıl garanti olarak satılıyor. Televizyonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda Hepsiburada garantisi 2 yıl boyunca geçerliliğini koruyor. 2019 Yılında piyasaya sürülen yepyeni Awox 4K Android Akıllı Ultra HD Led TV, fiyat-performans açısından gerçekten televizyon alacaklara önerilir bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.