Kırıkkale'de kafede tartışığı eşi Emine Bulut'u, 10 yaşındaki kızının önünde boğazından bıçaklayarak canice öldüren Fedai Baran, polis tarafından gözaltına alınmış ardından da tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Dün akşam saatlerinde, tüm Türkiye'nin nefreti kazanmayı başaran Fedai Baran'ın cezaevinde öldürüldüğü iddiaları ayyuka çıktı. Tüm Türkiye, Fedai Baran öldürüldü mü? Cani eş Fedai Baran cezaevinde bıçaklandı mı? Bu soruların yanıtı arıyor.

Emine Bulut'u, 10 yaşındaki kızının önünde canice bıçaklayarak öldüren Fedai Baran, Kırıkkale T Tipi cezaevine gönderildi. Emine Bulut cinayetinde devreye Bakanlık ve diğer devlet kurumları da girdi. Emine Bulut'un katili Fedai Baran'ın en yüksek cezayı alması için gerekenin yapılacağı teyit edildi. Öte yandan Fedai Bulut'un cezaevinde öldürüldüğü iddiaları gündeme bomba gibi düştü! 

RESMİ MAKAMLAR "FEDAİ BARAN ÖLDÜRÜLDÜ" İDDİALARINI YALANLADI!

Resmi makamlar, Fedai Baran'ın öldürüldüğüne dair sosyal medyada dolaşan iddiaları yalanladı. İddialar, Fedai Baran'ın cezaevinde bıçaklanarak öldürüldüğü yönündeydi. Ancak resmi makamlardan ismi açıklanmayan yetkililer, Fedai Baran'ın cezaevinde öldürüldüğü yönündeki iddiaları yalanladı.

Fedai Baran, en kısa zamanda mahkemede hakim karşısına çıkarılacak. Fedai Baran hakkında "kasten ve tasarlayarak insan öldürme" suçundan iddianame düzenlenmiş ve kabul edilmişti.