Show TV ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Çukur, 3. sezon 1. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Çukur izleyicisi, diziye bu sezon katılan 'Duygu' karakterini araştırmaya başladı. Çukur dizisi Duygu kimdir? Çukur dizisinde Duygu'yu canlandıran Gizem Ergün kaç yaşında, nereli? Instagram hesabı var mı? Tüm bu soruların yanıtı merak ediliyor.

Çukur dizisinin yeni oyuncusu Gizem Ergün, daha ilk bölümden Çukur izleyicisinin dikkatini çekmeyi başardı. Çukur'un yeni kadın oyuncusu Gizem Ergün'ün özel hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Çukur'un Duygu'su Gizem Ergün'ün kısa bir biyografisini haberimizde hazırladık.

Çukur Duygu kimdir? Gizem Ergün Kaç yaşında ve Nereli?

Çukur dizisinin Duygu'sunun gerçek adı Gizem Ergün'dür. Genç oyuncu Gizem Ergün, 1995 yılında İstanbul'da doğdu. 24 yaşındaki Gizem Ergün daha önce FOX ekranlarında yayınlanan 'Umuda Kelepçe Vurulmaz' dizisinde Narin karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştı.

Umuda Kelepçe Vurulmaz'ın Narin'i şimdi de Çukur dizisinin 3. sezonunda Duygu karakteriyle ekranlarda olacak. İzleyici bakalım Çukur'da Duygu'yu sevecek mi? Hep birlikte göreceğiz...

Çukur dizisi 3. sezon 1. bölümüyle, 16 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00'da Show TV ekranlarında olacak. İyi seyirler dileriz...