Transfer sezonunun flaş ismi Burak Yılmaz, Lecce'ye mi transfer oluyor? İtalya 2. Ligi'nden Serie A'ya yükselen Lecce'de Burak Yılmaz ısrarı sürüyor! Burak Yılmaz için Beşiktaş'a teklifte bulunan Lecce, 3,5 milyon euronun üstüne çıkmyor. Burak Yılmaz'ın da İtalya'da forma giymeye sıcak baktığı öğrenildi.

Burak Yılmaz'ın Lecce'ye transferi konusunda konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'ta devam edeceğini ve seneye de Beşiktaş forması giyeceğini dile getirmişti. Ancak yine de ısrarını sürdüren Lecce'de transfer için hareketli saatler yaşanıyor. Burak Yılmaz için görüşmelerini İstanbul'da sürdüren Lecce'den yeni bir açıklama geldi!

LECCE: BURAK YILMAZ OLMAZSA OLMAZ DEĞİL

Burak Yılmaz için girişimlerini sürdüren İtalyan Seria A ekibi Lece, Burak Yılmaz transferiyle ilgili görüşmelerin sürdüğünü, ancak Burak Yılmaz transferi gerçekleşmediği takdirde B planlarının da olduğunu aktardı.

Burak Yılmaz'ı bırakmaya yanaşmayan Beşiktaş'ta Tyler Boyd'da forvet mevkisine transfer edilmişti. Yeni sezonda Burak Yılmaz ve Tyler Boyd'un kadroda birlikte forma giyip giymeceği tercihi Abdullah Avcı'ya kaldı. Ancak Avcı, Burak Yılmaz'ın kesinlikle takımda kalmasını istiyor.