ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in "acil" koduyla Beyaz Saray'a çağrılmasının ardından ABD Başkanı Donald Trump'ın sağlık durumu ile ilgili ciddi iddialar ortaya atılmıştı. Bu dakikalarda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in de 14 Rus denizcinin hayatını kaybettiği, Rus denizaltı kazası nedeniyle tüm etkinliklerini iptal edip Kremlin Sarayı'nda Rus Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile toplantıya geçti. Tüm bunlar yaşanırken bir de Avrupa Birliği'nce Avrupa Komisyonu Güvenlik Konseyi toplantısının da yapılıyor olması Dünya üzerindeki milyonlarca insan tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

İnsanlar "Neler Oluyor?" sorusunu sormaya başladı. Özellikle, ABD Başkanı Mike Pence'in acil koduyla Beyaz Saray'a çağırılması nedeniyle ABD Başkanı Donald Trump'ın sağlık durumuyla ilgili birçok iddia ortaya atıldı. ABD Başkanı Trump'ın öldüğü ve felç kaldığı bile iddia edildi. ABD Başkanı Trump'ın sağlık durumuyla ilgili Beyaz Saray'dan resmi açıklama gelmesi bekleniyordu.

BEYAZ SARAY'DAN TRUMP AÇIKLAMASI! SAĞLIK DURUMU NE?

Beyaz Saray içerisinden edinilen bilgilere göre Mike Pence'in acil koduyla çağırılması, Trump veya Pence'in sağlık durumuyla ilgili bulunmuyor. Ancak bunun nedeni de tam olarak açıklanmadı.

ABD Başkanı Donald Trump, yaklaşık 45 dakika önce Twitter hesabından 4 Temmuz kutlamalarına yönelik Tweet de attı. Başkan Trump'ın tweetine binlerce ABD'li kullanıcı yorumlarla destek mesajı gönderdi.