Kanal D ekranlarının sevilen ve yıllardır heyecanla izlenen dizisi Arka Sokaklar, 14. sezonuna merhaba diyor! Efsaneleşmiş uzun soluklu Arka Sokaklar dizisinin 14. sezon fragmanı da yayınlandı! Arka Sokaklar dizisinin izleyicileri, Arka Sokaklar 14. sezon ne zaman başlayacak? Arka Sokaklar yeni sezonunda hangi oyuncular yer alıyor? Arka Sokaklar ekibe kimler katılacak? Şevket Çoruh "Mesut Komiser" diziden ayrıldı mı? Bu soruların yanıtını araştırıyor.

Arka Sokaklar dizisi, heyecan dolu 14. sezonuyla, Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak! Arka Sokaklar'ın yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ilk fragmanı, dizi severlere büyük ipuçları veriyor. İşte Arka Sokaklar 14. sezona dair detaylar...

ARKA SOKAKLAR 14. SEZON (YENİ SEZON) FRAGMANI YAYINLANDI

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın 14. sezon fragmanında ekipten Ali, Engin Müdür, Hüsnü Başkomiser, Selin, Bahar ve Hakan, ihbar üzerine "çocuk ve gençlerden" kurulu bir çeteyi yakalamak için olay yerine gider. Olay yerinde, çocuklar sprey boyalarla duvarı boyar. Ama ekip geldiğinde kaçarlar. Ekip dönüp baktığında duvarda "Arka Sokaklar 14. Sezon" yazısıyla karşılaşır.

ARKA SOKAKLAR 14. SEZON EKİBE KİMLER KATILDI?

Arka Sokaklar dizisinin 14. sezonu için ekibe yeni katılan isim şuan için yok! Ekip aynı kadroyla hatta eksilerek, 14. sezona başlıyor. Arka Sokaklar dizisinin izleyicilerini üzecek çok önemli bir gelişme de var! 

ŞEVKET ÇORUH ARKA SOKAKLAR DİZİSİNDEN AYRILDI MI? NEDEN AYRILDI?

13 sezondur Arka Sokaklar dizisinde "Mesut Komiser" rolüyle yer alan ünlü oyuncu Şevket Çoruh, 14. sezonla birlikte Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor! Arka Sokaklar dizisinde Mesut Komiser rolüyle izleyicileri yıllardır ekran başına kilitleyen Şevket Çoruh, geçtiğimiz sezon finali bölümünde "tren garında bıçaklanmıştı." Mesut Komiser senaryo gereği ölecek ve Şevket Çoruh diziden ayrılacak.

ARKA SOKAKLAR 14. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Arka Sokaklar dizisi 14. sezon fragmanı yayınlandı ancak İlk bölüm tarihi henüz kesinlik kazanmadı. Kanal D'nin efsane dizisi Arka Sokaklar'ın 14. sezon 1. bölümünün Eylül ayının 2. veya 3. haftasında yayınlanması bekleniyor. İzleyici de Arka Sokaklar yeni sezon ilk bölümünü heyecanla bekliyor.