Ankara'nın Etimesgut ilçesi Eryaman semtinde akşam saatlerinde çok katlı binada yangın çıktı! Kısa sürede gökyüzünü alevlerin kapladığı yangında, çok katlı bina bir anda alev topuna döndü. Dış cephe malzemelerinin de tutuştuğu yangın, kısa sürede büyüdü ve bütün binayı kapsadı.

10-15 katlı bina kısa sürede alev topuna döndü. Bina içerisinde yaşayanlar var mıydı, bina içinde yangın esnasında birileri var mıydı? Bununla ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Ankara Etimesgut/Eryaman'da 10 Temmuz Çarşamba akşam saat 22.30 itibariyle başlayan yangın halen daha söndürülemedi ancak soğutma ve söndürme çalışmaları sürüyor.

ANKARA ERYAMAN YANGINI ÖLÜ YARALI VAR MI?

Ankara Eryaman'da 10-15 katlı binada çıkan yangında ölü yaralı var mı? Bu sorunun yanıtı araştırılıyor. İtfaiye ekipleri binaya müdahaleyi sürdürüyor. Ankara Valiliği'nden henüz olayla ilgili bir açıklama gelmedi.

Eryaman'da yanan 10-15 katlı binanın içerisinde yaşayanlar var mıydı? Binanın dış cephesindeki yangının içeriye ulaşamadığı iddiaları var. Bu nedenle ölü yaralı olması umulmuyor. Eryaman'daki yangınla ilgili bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız...