Almanya ile Hollanda, Euro 2020 Elemeleri C grubu maçında karşı karşıya geliyor! Zorlu 90 dakika başladı ve futbol severler, Almanya Hollanda maç detaylarını öğrenmek için harekete geçti! Milli arayla birlikte milli takımlar, Euro 2020 elemelerinde maçlarını oynamayı sürdürüyor! 6 Eylül akşamı saat 21:45'te dünya futbolunun 2 ekol ülkesi Almanya ve Hollanda kozlarını paylaşıyor! 

Almanya - Hollanda Maçı CANLI! MAÇ BAŞLADI! 

Almanya Hollanda, Euro 2020 Elemeleri C grubu maçı 6 Eylül 2019 Cuma saat 21:45 itibariyle BAŞLADI! Almanya Hollanda CANLI Maç bilgileri araştırılıyor. 

Almanya Hollanda Euro 2020 mücadelesi Türkiye'de S Sport Plus ve S Sport 2 kanallarından ŞİFRELİ olarak yayınlanıyor. Futbol severler Almanya - Hollanda mücadelesini S Sport Platformundan canlı ve kesintisiz olarak seyredebiliyor. Bunun yanı sıra yabancı spor kanalı CBC Sport da Almanya - Hollanda maçını ŞİFRESİZ olarak yayınlıyor!

Almanya Hollanda Maçında Son Dakika İstatistikleri 

Euro 2020 elemeleri C grubunda oynadığı 3 maçını da kazanan Almanya, 9 puanla lider konumda yer alıyor. Daha önce Hollanda'yı deplasmanda 3-2, ardından Beyaz Rusya'yı 2-0 ve son olarak Estonya'yı 8-0'lık skorlarla yenmeyi başaran Almanya, şimdi tekrar Hollanda karşısına bu kez evinde çıkıyor!

Hollanda ise ilk maçında Beyaz Rusya'yı 4-0'la geçmesine karşın ikinci maçta evinde Almanya'ya 3-2 mağlup olmaktan kurtulamamıştı! C grubunun geleceği açısından önem taşıyan zorlu maçta heyecan başladı! Almanya - Hollanda maçının galibi C grubu için hayati önem taşıyor!

Galatasaraylı Ryan Babel İlk 11'de 

Galatasaray'da forma giyen Hollandalı yıldız oyuncu Ryan Babel, Hollanda Milli takımıyla Almanya karşısında ilk 11 başladı. Ryan Babel, tecrübesi ve yeteneğiyle, Hollanda Milli takımının as oyuncuları arasında yer almaya devam ediyor. Babel'in Almanya maçı performansı da merakla bekleniyor.