Bugün, yepyeni bir güne merhaba diyoruz. Sizler de 8 Eylül 2019 Pazar günlük burç yorumlarınızı okuyup gününüze farklı bir şekilde başlayabilir, gündelik ilişkilerinizi - işlerinizi, günlük burç yorumunuza göre dizayn edebilirsiniz. 8 Eylül 2019 Pazar günlük burç yorumlarını sizler için bu haberimizde hazırladık. Kova, Yengeç, Yay, Aslan, Balık, Koç ve diğer tüm burçların 8 Eylül PAZAR günü günlük burç yorumunu okumak için buyrun haberimizin devamına...

8 Eylül 2019 Pazar günü için ünlü astrolog isimler Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı, günlük burç yorumlarını yayınladı. Günlük burç yorumları ile, bugün 8 Eylül Pazar hafta sonunda, hayatınızda alacağınız 'önemli' kararlar aşamasındaysanız en azından 1 kere okumanızda fayda var! Günlük hayatınızda size yol gösterecek Burç yorumları ile sizler de 'mantık ve duygular' arasındaki ince çizgiyi yakalayabilirsiniz! Gelin şimdi 8 Eylül 2019 Pazar burç yorumlarını inceleyelim.

8 Eylül 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları 

8 Eylül 2019 Pazar Koç Burcu Yorumu
8 Eylül Pazar günü Koç burçlarını iş hayatında zorlu bir gün bekliyor. İstediğinizi elde edebilmek için ısrarcı olmalı, hafta sonu olduğunu düşünmeden işleriniz için koşturmalısınız. Zaten doğal yapınızda da bu 'inatçılık ve isteklilik' var. Mars yörüngesi de sizlere büyük bir fırsat sunuyor. Aşk hayatınız ise iyiye gidiyor. Eşinizin size olan sevgi ve saygısı artıyor. Heyecanınız ve coşkunuz artarak büyüyor.

8 Eylül 2019 Pazar Boğa Burcu Yorumu

Bu güzel günde Boğa burçları iş hayatında başarılı bir gün geçirecek. Sizi uzaktan seyredenler, yaptıklarınızı küçümsese de siz bildiğinizi yapmaktan vazgeçmediğinizde sonuç alacaksınız. Aşk hayatınız ise tek taraflı değil, eşinizle birlikte güzel anlara gebe... Ancak partnerinizin de bu konuda çaba sarf etmesi gerekiyor. Öte yandan Sağlık durumunuzu kontrol ettirmenizde fayda var. Son dönemde iş-güç derken sağlığınızı ihmal ettiniz ve artık bir doktora görünmenin vakti geldi.

8 Eylül 2019 Pazar İkizler Burcu Yorumu

İş yerinizde fazla göze batıyorsunuz. İş yerinin '1 Numaralı' insanı olarak en yakın arkadaşınız bile sizi kıskanıyor. Sevecen, sempatik ve bir o kadar heyecanlı tavırlarınız etrafınıza ışık saçsa da 'kem gözlerden' sakınmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda da her şey yolunda görülüyor. Partnerinizle uyumunuz artıyor, yeni bir ilişkiye başlayacaklar da tez zamanda güzel haberler alıyor. Öte yandan sağlık durumunuz ani sinir ve öfke duyguları yaşamanız nedeniyle bozulabilir! Tepkinizi daha sade ve yumuşak biçimde göstermeyi öğrenmelisiniz. 

8 Eylül 2019 Pazar Yengeç Burcu Yormu

Bugün yengeç burçlarını güzel bir Pazar günü bekliyor. Pazar sabahı ailenizle kahvaltıızı yapıp gezmek için bir yerlere gitmeyi düşünüyorsunuz. Aile hayatında her şey iyiye giderken, Öte yandan iş dünyanızda aradığınız samimi dostları ve güveneceğiniz insanları bir türlü bulamıyorsunuz, bunda biraz da sizin suçunuz var, çünkü böyle bir arayışta olduğunuzu tam olarak gösteremiyorsunuz. Yemek yapmak ve yemek yemek konusunda çok iddialısınız. Etrafınızdakilere de güzel yemeklerinizden tattırıp onların beğenisini kazanmaya çalışıyorsunuz.

8 Eylül 2019 Pazar Aslan Burcu Yorumu 

8 Eylül Pazar günü Aslan burçları için zor geçecek. İş hayatında belli başlı problemleriniz ortaya çıksa da güçlü 'karizmanız' ve etkileyici auranız ile her şeyi halledeceksiniz. İş bağlantılarınızda bu karizma sizi daha güçlü kılıyor. Aşk hayatınızda ise 'korumacı' roldesiniz. Özel ilişkilerinizde 'Kaprisli' tavırlarınız etrafınızdakilerin canını sıkmıyor değil, bu konuda kendinize bir özeleştiri yapmak zorundasınız. 

8 Eylül 2019 Pazar BAŞAK Burcu Yorumu 

2020'ye yepyeni bir arayüzle gireceksiniz! İş hayatınızda yepyeni bir proje ve atılıma imza atmak için yapmanız gereken daha çok çalışmak! Ayrıca, start-up fikirleriniz için bir maddi sponsor kaynağı da yakın zamanda bulacaksınız. Aşk hayatınızda ise fazla mükemmeliyetçisiniz. Karşınızdakinin eksiklerine odaklanarak, kendinizde olmayan özellikleri ve onunla uyuşmayan kendi 'beceriksizliklerinizi' kaçırıyorsunuz. Bu size hiç yakışmıyor, bu tavrınızdan biran önce sıyrılmalısınız. 

8 Eylül 2019 Pazar Terazi Burcu Yorumu

Sosyal çevrenizde, davranmanız gerektiği gibi davranıp size biçilen rolü oynuyorsunuz. Ama artık bu kalıplardan sıyrılmanın ve benliğinizi ortaya koymanın vakti geldi. İş hayatında daha aktif, daha bireysel ve daha cüretkar davranmalısınız. Aşk hayatınızda ise 10 numara bir adaysınız. Herkes size hayranlıkla bakıyor. Arkadaşlarınızla buluştuğunuzda, sizinle alakası olmayan konulardaki sert tartışmalarda fazla topa girmemelisiniz. 

8 Eylül 2019 Pazar Akrep Burcu Yorumu 

İş hayatınızda, beklenen ve aranan sağlamlık sizde var. Çelik gibi sinirlere ve fiziki yeterliliğe sahipsiniz. Tek yapmanız gereken şey mental açıdan fazla yıpranmadan iş hayatınızı yoluna koyabileceğinizi düşünmek ve hedefe bu düşünceyi yerleştirmek! Kendinize sonsuz güveniniz sayesinde yine düze çıkmayı başaracaksınız. Aşk hayatınız ise bunun tam tersi. İlişkinizde aksayan yönler epey fazla. Partnerinizle oturup bu sorunları bir bir halletmeli ve ortak bir paydada buluşmalısınız. 

8 Eylül 2019 Pazar Yay Burcu Yorumu

İş hayatınızda yeni yeni kapılar ardı ardına açılıyor. Artan tempoda siz de bu yoğun iş hayatına uyum sağlıyorsunuz. Aileniz, arkadaşlarınız ve çevreniz, sizin bu yoğun iş temponuza hayranlıkla ve imrenerek bakıyor. Ama İş - Aşk - Sosyal çevre üçgeninde sizin ne istediğiniz daha önemli. Aşk hayatınızda ise kendinizi açık biçimde ifade edemediğinizden partnerinizle sorunlar yaşıyorsunuz. Kendinizi güzelce ve net olarak açıklarsanız üstesinden gelinmeyecek bir durum söz konusu değil.

8 Eylül 2019 Pazar Oğlak Burcu Yorumu

Son dönemde işler birike birike önünüze bir 'Dağ' gibi yığıldı. İş hayatınızı, işlerinizi bir düzene oturtarak güzel bir plan dahilinde çalışmalara bir an önce başlamalısınız. 8 Eylül Pazar günü güzel bir tatil yapın ve hafta sonunun keyfini çıkarın. Ardından yeni haftada tüm işlere dört elle sarılın. İlişkinizde ise karşınızdakine söz hakkı vermeyi öğrenin. Onun sizi daha iyi anlamasını ve neler ifade ettiğinizi kavramasını sağlayın. 

8 Eylül 2019 Pazar Kova Borcu Yorumu

İş hayatında bazı hamleleriniz, ortaklarınız, çalışanlarınız veya iş arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılıyor. Bu konuda yaptığınız işlemleri, yanınızdakilere güzelce ve ayrıntılı biçimde açıklamalısnıız. Aşk hayatınızda ise partnerinizle aşka bakış açınız birbiriyle uymuyor. Bu sebeple, Aşk hayatında, partnerinize duyduğunuz ilgiyi artık göstermeli ve sevecen ruhunuzla onu sıkı sıkıya sarmalısınız. 

8 Eylül 2019 Pazar Balık Burcu Yorumu

İş hayatınızdaki sorunların tek nedeni sizin kararsız tavrınız. Hayatı ciddiye alarak iş konularında daha mantıkî ve anlamlı kararlar vermeye başlamalısınız. İş hayatında en kötü karar, kararsızlıktan iyidir. Bu nedenle bir an önce doğru kararlar vermeye odaklanmalısınız. Aşk hayatınızda değişimlere karşı gelmemeli, bu değişimlerin hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz.