2020 yılının yaklaşmasıyla birlikte binlerce kişi, 2020 burç yorumlarını araştırıyor. 2020 yılı Yay burcu yorumları da, Yay burcu kadın-erkekleri tarafından epeyce merak edildi. Ünlü astrologlar, 2020 yılına dair burç yorumlarını yayınlamaya başladı. Nuray Sayarı da 2020 yılı yay burcu yorumlarını yayınladı. 2020 yılında Yay burçlarını neler bekliyor? Haberimizde bu sorunun yanıtını verdik…

2020 yılı yay burcu yorumlarına geçmeden önce Yay burçlarının genel karakteristik özelliklerine bir bakalım… 24 Kasım – 22 Aralık Yay burcunun grubu Ateş, Erkeksi ve Değişken’dir. Yay’ın yönetici gezegenleri Jupiter ve Neptün. Rengi turkuaz ve mor. Yay burcu insanının şanslı sayısı 3’tür. Şanslı günleri Perşembe’dir. Yay burcunun karşıtı İkizler burcudur.

Yay burcu insanları, bir konuyu hızla anlayabilir, bir bilgiyi hızla özümseyebilirler. Ciddiyet gerektiren işlerde ve felsefe konularında oldukça başarılıdırlar. Yay burcu insanını tanımlayan en kısa cümle “Görüyorum!”. Gençlik yıllarını coşku, heyecan ve mutluluk içerisinde ama yerleşik-geleneksel kalıplara uymadan geçiren Yay burcu insanlarının en kötü özellikleri ise bazen çok aşırı patavatsız olmalarıdır. Öte yandan bağımsızlıklarına ve özgürlüklerine delicesine tutkundurlar. Yeniliğe olan merakları bir türlü bitmez. Araştırmayı, keşfetmeyi, arayıp bulmayı çok severler. Yay burcu insanları aynı anda birden fazla konuyu araştırmak, birden fazla işle uğraşmak gibi durumlarda mutlu olurlar. O konudan sıkıldıklarında ise kendilerini yorgun hissetmeye başlarlar.

2020 YILI YAY BURCU YORUMLARI – 2020 YAY BURÇ YORUMLARI

Yay burcu erkek ve kadınları, 2020 yılı yay burcu yorumlarını araştırıyor. Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, 2020 yılı yay burcu yorumlarını açıkladı. Peki 2020 yılında Yay’ları neler bekliyor? Yay burçları 2020 yılında aşk, iş, kariyer, para, mutluluk konularında şanslı mı?

2020 yılı yay burçları açısından iş hayatı olarak mükemmel geçecek. Yay burçları, 2020 yılında büyük kazançlar elde edebilir, işlerinde büyük tecrübeler, başarılar, rütbeler kazanabilir. Mali açıdan kalkınacak, ailenizle daha refah dolu bir hayata açılacaksınız. Özellikle de iş sahibi patron yaylar, yeni yılda işlerini daha da büyütecek.

Ancak yine de yay burçlarının 2020 yılında gereksiz harcamalardan kaçınarak, israfı önlemeleri, bol bol şükretmeleri gerekiyor. İşleri oldukça yolunda gidecek ve her adımda yeni bir kazanç kapısı oluşacak onlar için… Kendi işinin patronu olmayan, çalışan işçi-memur sınıfı yaylar ise işlerinde terfi,rütbe alacak, maaşları beklemedikleri şekilde artış gösterecek. İşsiz yaylar ise, 2020 yılında en kısa sürede iş bulacaklar, demedi demeyin…

Yay burcunun 2020 yılı aşk hayatı da iş hayatı kadar “güzel ve başarılı” geçecek. Sık sık tartışmaktan geri durmayan yaylar, özel hayatlarında biraz dinginliğin ve sakinliğin keyfini sürecek. 2020 yılı evli yaylar için de güzel geçecek. Özellikle partnerlerine olan sevgileri ve kendi gördükleri sevgi artacak. Ancak yinede konuşurken ağzınızdan çıkana dikkat etmekte fayda var. Bir yanlış anlaşılma bütün her şeyi mahvedebilir.

2020 YILINDA YAY BURÇLARINI NELER BEKLİYOR?

2020 yılı yay burçları için iş ve aşk hayatı açısından oldukça güzel geçecek. Yine de yaylar bu yılda hal ve hareketlerine dikkat etmeliler, mantık ve kalp arasındaki orantıyı iyi kurmalılar. Yay burçları, bir şeyi olduğu gibi kabullenmekte güçlük çekerler. Mükemmeliyetçi yapıları nedeniyle her şeyde bir değişiklik bir yenilenme arayan yaylar, en iyiyi bulmak için mücadele verirler. 2020 Yılında hiç değilse biraz bu mükemmeliyetçilikten ayrılmalı, size sunulan güzellikleri saf haliyle görmelisiniz.

2020 yılında yay burçları sağlık açısından da gayet iyi görünüyor. Sigara içen yay burcu erkek ve kadınları sigarayı bırakma eşiğine geliyor. Ayrıca yeni yılda düzenli spor etkinliklerine de başlamalısınız. Yay burcu insanları doğa sporlarına tutkundur. Doğa yürüyüşleri, koşular vb. daha birçok şey kalp sağlığınızı artıracak, ritminizi düzenleyecektir.