Garanti, Denizbank, Teb, Finansbank, Akbank, Borç Kapatmak İsteyenlere 50.000 TL Kredi Veriyor!

Garanti, Denizbank, Teb, Finansbank, Akbank, Borç Kapatmak İsteyenlere 50.000 TL Kredi Veriyor!

Akbank borç kapatma kredisi özellikleri nelerdir? Garanti Bankası borç kapatma kredisi özellikleri nelerdir? TEB hangi borçlar için borç kapatma kredisi sunmaktadır? Denizbank, Finansbank borç kapatma kredisi özellikleri nelerdir?

Denizbank, Teb, Akbank, Finansbank, Garanti borçlarını ödemekte zorluk çeken kişilere daha uygun ve avantajlı kredi faiz oranları ile borçlarını kapatmaları için destek kredisi sunuyor. Ayrıca bu sunulan krediler ile borçlarınızı tek bir çatı altında toplayacak ve ödemelerinizi daha kolay bir şekilde ödeyebileceksiniz.

Bu kapsamda ödemelerinizi tek bir yere yapmak size daha kolaylık sağlayacaktır. Çoğu zaman farklı ihtiyaçlar için bir çok yere borçlanılır ve ödeme noktasında da sıkıntılar yaşanılabilmektedir. Bu nedenle bankaların size sağladığı bu kredi imkanları ile daha rahat bir nefes alacaksınız. Peki bu kredilerin şartları nelerdir? Ödemeler nasıl olacak? İşte detaylar...

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

QNB Finansbank tarafından sizlere borçlarınızı daha kolay bir şekilde ödemek adına borç kapatma kredisi sunulmaktadır. Bu kredi ile başka bankalara olan borcununuzu, tek bir bankada toplamak isterseniz eğer, kişilere yönelik olarak verilen borç transferi kredisi faiz oranı %1.34 seviyelerine yükselmiştir.

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Denizbank tarafındanda borçlarını kapatmak isteyen kişilere, birç kapatma kredisi sunulmaktadır. Banka tarafından sağlanan borç kapatma kredisinde, faiz oranları vade sürecine göre değişiklik göstermektedir.

Müşteriler kısa vadeli olarak kullanacakları borç kapatma kredisinde, çok düşük oranlarda kredi faiz imkanından yararlanabileceklerdir. Bunun dışında orta ve uzun vadeli ödemelerde ise faiz oranlarında değişiklik olmaktadır ve oranlar artmaktadır.

12 ay vadeli Denizbank borç kapatma kredisi faiz oranı %0.99'dur.

Krediyi, 13 ile 36 ay vadeli kullanmak isterseniz eğer, Denizbank borç kapatma kredisi faiz oranı %1.24 olmaktadır.


Denizbank borç kapatma kredisi sadece emekli vatandaşların maaş müşterisi olması durumunda bu kredi sağlanmaktadır. Banka borç kapatma kredisi için,  kredi kullanımında kefil şartı da aramamaktadır.

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Akbank tarafından sunulan borç kapatma kredisi, kredi kartı borçları için sağlanmaktadır. Bu kredi ile müşteriler farklı bankalara olan kredi borçların, Akbank'ın çatısı altında toplayabilirler.

Akbank müşterilerine 20.000 TL'ye kadar borç kapatma kredi desteği sağlamaktadır. Banka bu kredi için %1.25 faiz uygulamaktadır.

GARANTİ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Garanti Bankası borç kapatma kredisi için ek koşul aranmadan borçları 31 Aralık 2020 tarihine kadar ertelemektedir.

TEB BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Türkiye Ekonomi Bankası ise "TEB'den ihtiyaç veya taşıt kredisi kullanan ve koronavirüs salgını nedeniyle ekonomiye destek paketi kapsamında taksit ödemelerinde zorluk çeken müşterilerimize 3 aya kadar erteleme imkanı sunuyoruz.

 Kredi ödemelerinizin erteleme işlemini 31 Aralık'a kadar, TEB Şubeleri ve 0850 200 0 666 numaralı TEB Çağrı Merkezi'miz aracılığıyla öteleme başvurusunda bulunabilirsiniz. Çağrı Merkezi'mizden yapılan başvuruların sonuçlanması ise yoğunluğuna göre zaman alabilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz" yaptığı bu açıklama ile ihtiyaç ve taşıt kredisi borçlarını erteleyebileceklerini duyurdu.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER