Garanti Bankası, Kredi Notu Olmayanlara Düşük Faizli Kredi Veriyor! Hemen Bu Formu Doldurun!

Garanti Bankası, Kredi Notu Olmayanlara Düşük Faizli Kredi Veriyor! Hemen Bu Formu Doldurun!
YAYINLANMA TARİHİ: 30.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Garanti BBVA sıfır kredi notu olan tüm vatandaşlara kredi verecek. 50.000 TL tutarındaki krediyi kullanabilmek için ise kredi notuna ve yüksek aylık gelire ihtiyacınız yok.

Garanti BBVA sıfır kredi notu olan tüm vatandaşlara kredi verecek. 50.000 TL tutarındaki krediyi kullanabilmek için ise kredi notuna ve yüksek aylık gelire ihtiyacınız yok. 50.000 TL kredi başvuru şartları nelerdir? Kredi puanı olmayan nasıl kredi çeker? Başlıkları ile sizlere derlediğimiz bu haberimizde artık sizde çok rahat bir şekilde kredi çekebileceksiniz. Garanti Bankası bu geliştirmiş olduğu yeni kredi modeli ile birlikte tüm ihtiyaç sahiplerine 50.000 TL kredi verecek. Üstelik kredi faiz oranı yüzde 1,09 oranında. Geri toplam ödeme ise 67.893,52 TL olarak karşımıza çıkıyor. Ancak motorların çektiği veri her zaman inisiyatif dışında kalır. Bu nedenle şubeden alacağınız kredide en az yüzde 0,9’luk puan düşüşü görebilirsiniz. Ayrıca ödemelerde 60 aya varan vade oranları ile çok rahat bir şekilde kredi kullanabilirsiniz.
Garanti Bankası tarafından sunulan olağanüstü fırsatlar karşısında birbirinden farklı kredi olanakları sunulmasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Günümüzde özellikle pandemi süreci içerisin de kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen bireylere özel garanti bankasının şubelerine gitmenize gerek kalmadan kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle pek çok vatandaşımız için sunulan kredi olanakları yakından takip edilmesi ile beraber talep görmektedir. Günümüzde son zamanlarda bankalar arası rekabetin artış göstermesi sebebiyle birbirinden farklı ve düşük faiz oranlı kredi fırsatları sunulmaktadır. Garanti bankası da müşterileri için sunmuş olduğu kredi fırsatlarını düşük faiz oranları ile sunması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Üstelik kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız bu fırsatlar karşısında birbirinden farklı krediler ile gündemimizde ki yerini alacaktır.

GARANTİ BANKASI AÇIKLADI! İŞTE İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER!
 • Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile imza sirküleri
 • Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı
 • Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti
 • Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi
 • Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri: Kiraya Konu Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge
 • Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış Faiz Geliri Belgesi
 • Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi
GARANTİ BANKASI 50.000 TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır? Şeklinde gelen sorulara cevap niteliği oluşsun diye aşağıdaki içeriğe tıklayın.

GARANTİ KREDİ BAŞVURUSU


KREDİ NOTU DÜŞÜK OLAN NASIL KREDİ ÇEKER?

Kredi notu olmayan ve kredi notu düşük olan nasıl kredi çekebilir? Evet, bu Türkiye’nin sorduğu en büyük sorulardan bir tanesidir. Çünkü kredi notu meselesi ülkemizin en büyük problemlerinden bir tanesidir. Kredi kartı kullanımı ve kredi borç ödemelerinde yaşanan aksaklıklar sebebiyle sürekli olarak kredi notu düşer. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar hangileri? Tek cevap Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası dışında kredi notu düşük olana kredi veren banka yoktur. Ne yaparsanız yapın kredi notunuz düşükse kredi çekemezsiniz. Ancak Garanti Bankası bu kredi modelinde yeni bir inisiyatif kullandı ve kredi notu düşük olanlara da kredi verecek.

EMEKLİLERE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Emeklilere kredi veren bankalar şunlardır:
 • Akbank
 • Denizbank
 • Vakıf Katılım
 • Yapı ve Kredi
 • Garanti BBVA
 • ING Bank
 • Alternatif Bank
 • QNB Finansbank
 • TEB
Yukarıda görmüş olduğunuz tüm bankalar emeklilere kredi veriyor. Ancak herhangi bir kredi sicil bozukluğu yoksa sadece emekli maaşının 10 katı kadar kredi kullanabilir emekliler.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER