Garanti Bankası Herkese Sıfır Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor! Hemen Başvuru Yapın!

Garanti Bankası Herkese Sıfır Faizli 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor! Hemen Başvuru Yapın!

Garanti Bankası tarafından ihtiyaç sahiplerine sunulan ihtiyaç kredisi paketleri oldukça farklı avantajlara sahip.

Günümüzde pek çok kişi çeşitli ihtiyaçları dolayısıyla ihtiyaç kredisine başvurmaktadır. Özellikle 2020 yılı içerisinde yaşanılan korona virüs salgını nedeniyle ortaya çıkan istihdam sorunları ve işten çıkarma sorunları insanların yaşamsal ihtiyaçlarını gidermesinde ciddi sıkıntılar yarattı. Bu ihtiyaçların en iyi şekilde giderilmesi için Garanti Bankası da avantajlı ihtiyaç kredi paketlerini oluşturmaktadır.

Kredilerin ödeme koşulları ve planları son derece rahat olduğu için kredi sahipleri de ekstra bir yük almış olmuyor ve sıkıntısız şekilde ödemelerini gerçekleştiriyor. Krediye sahip olmak isteyen kişiler ise Garanti Bankası üzerinden başvuru yaparak kolaylıkla bu imkânlardan faydalanabiliyor.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ VE VADE ORANLARI

Garanti Bankası tarafından ihtiyaç sahiplerine sunulan ihtiyaç kredisi paketleri oldukça farklı avantajlara sahip. Öncelikle 30 bin TL değerinde bir kredi çekimi esnasında 12, 24, 36, 48 ve 60 aya kadar vade süresi de elde edilmektedir. Bu vade süreleri içerisinden 12 ay vade seçilirse bu noktada yüzde 1,76 faiz oranı uygulanacaktır. Böylelikle de aylık kredi ödemeleri de 2 bin 856 TL olarak belirlenecektir. Eğer vade süresi 36 ay olursa da faiz oranı yüzde 1,69 olacak ve aylık ödenecek tutar bin 182 TL tutarında olacaktır. 48 ve 60 ay vade sürelerinde ise sırasıyla yüzde 1,64 ve 1,59 faiz oranları uygulanacaktır. Kredilerin sırasıyla aylık ödemeleri de 971 TL ve 843 TL olacaktır.


GARANTİ BANKASI 30 BİN TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası üzerinden 30 bin TL ihtiyaç kredisi çekecek olan kişiler iki farklı yoldan bunu gerçekleştirebilirler. Öncelikle kredi başvuruları için banka şubeleri kullanılabilmektedir. Banka şubesine gidilmesi halinde direkt olarak ilgili banka yetkilisiyle birlikte kredi paketleri, faiz oranları ve vade süreleri hakkında görüşme yapabilmek söz konusudur. Bunun yanında akla takılan ve öğrenilmek istenen detaylar da öğrenilebilmektedir. Çeşitli şartlar sağlandığında ise 30 bin TL için gerekli olan ihtiyaç kredisi başvurusu tamamlanmaktadır.
İhtiyaç kredisi için banka şubesine gitmeden İnternet üzerinden başvuru yapmak da söz konusu olabilmektedir. Özellikle yaşanılan bu Pandemi süreci içerisinde kalabalık ortamlara girmek istemeyen kişiler bu yöntemi kullanabilmektedir. İnternet başvurusu için öncelikle Garanti Bankası web sitesine girmek gerekmektedir. Daha sonrasında ise ilgili ihtiyaç kredisi sayfasına ulaşarak başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. 30 bin TL için gerekli olan başvurunun yapılması esnasında anlaşılmayan her yeri ilgili banka müşteri temsilcisine ulaşarak sormak ve yardım almak mümkün olmaktadır. Oldukça kısa birkaç işlem sonrasında ise başvuru tamamlanarak kredi tutarı banka yetkilileri tarafından iletilmektedir.

30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI

Kredi imkânlarından faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle kredi tutarı için gereken gelir düzeyine sahip olmaları gerekmektedir. Bankalar için oldukça önemli olan gelir beyanı kişilerin kredi ödemelerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini ortaya çıkarmaktadır. Bu noktada ise gelir düzeyi yeterli ise uygun vade süresiyle beraber 30 bin TL ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. Bunun dışında ise krediye başvuru yapacak olan kişilerin kredi notları da yeterli seviyede olması gerekmektedir. Son derece düşük kredi notuna sahip olan kişiler bu kredi imkânından faydalanamamaktadır. Kredi notu geçmiş kredi özetlerini temsil ettiğinden dolayı banka bu konuda hassas davranmaktadır. Fakat yine de kredi notu düşük olan kişiler bu notları yüksek tutmak adına harekete geçerlerse banka yine kredi verme olanağını sunabilmektedir. Garanti Bankası üzerinden 30 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek için gelir beyanı ve kredi notu oldukça önemli olmaktadır.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER