Evlilik Kredisi Müjdesi Bu Bankalardan Geldi! Evlilik Kredisi Nedir?

Evlilik Kredisi Müjdesi Bu Bankalardan Geldi! Evlilik Kredisi Nedir?
YAYINLANMA TARİHİ: 29.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Evlilik kredi fırsatını sunan bankalar hangileridir? Evlilik kredi başvurusu için gerekli olan belgeler nelerdir? İşte ayrıntılar…

Bankalar tarafından evlenecek olan çiftler için belirlenen şartlar doğrultusunda ihtiyaç kredisi veriliyor. Günümüzde pek çok evlenecek olan çiftler için olağanüstü fırsat olarak sunulmasıyla beraber vatandaşlarımız için müjdeli haber verildi. Evlilik kredisi diğer kredilerden ayıran en önemli özellikler arasında vade farkının uygun şartlar kapsamında bulunması ve geri ödeme kolaylığı ile pek çok fırsat tanınmaktadır. Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde evlenecek olan çiftler de bu zorlu süreç içerisinde etkilenmesinin ardından gün yüzüne evlilik kredi kampanyaları ön plana çıkmaktadır. İşte evlilik kredisi hakkında merak edilenler…
Ülkemizde pek çok vatandaşımız için evlilik kredisi altında ihtiyaç kredi olanakları bankalar tarafından hizmete sunulmakta. Bankalar tarafından oluşturulan bu kredi evlilik kredi kapsamı doğrultusunda verilmese dahi ihtiyaç kredi türünde müşterilerin hizmetine sunuluyor. Evlenecek olan çiftler için en önemli unsur nakit para olmaktadır. Bu doğrultuda vatandaşlarımız tarafından merak edilerek araştırılmasıyla beraber ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamak amacıyla bankalar devreye giriyor. Evlilik kredi olanakları sunulmasıyla beraber müjdeli haber veriliyor. Peki, evlilik kredi fırsatını sunan bankalar hangileridir? Evlilik kredi başvurusu için gerekli olan belgeler nelerdir? İşte ayrıntılar…

YAPI KREDİ EVLİLİK KREDİ FIRSATI!

Evlilik hazırlığı içerisinde giren çiftler için müjdeli haber yapı kredi bankasından geliyor. Evlilik öncesinde ihtiyacınız olan her şeyi kolay bir şekilde halletmek için sunulan evlilik kredisi kapsamında başvuru yapmanız doğrultusunda 48 ay vade imkanları ile kredi çekme olanağına sahip olabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri ile birlikte bu zorlu süreç içerisinde günümüzde pek çok genç çiftler için en ideal seçimler arasında bulunuyor.

ZİRAAT BANKASI EVLİLİK KREDİ FIRSATI!


Ziraat Bankası tarafından evlilik çağına gelmiş olan çiftler için tüketici kredi adı altında 48 aya varan vade imkanı ile kredi fırsatı sunuluyor. Üstelik ayda bir defa ya da üç ayda bir defa olmak üzere kolay ödeme seçenekleri sunmasıyla beraber pek çok vatandaşımız için umut kaynağı oluyor. Evlenecek olan çiftler için sunulan bu hizmet için başvuru işlemlerinizi en yakın ziraat bankası şubesinden halledebilirsiniz.

TÜRKİYE FİNANS BANKASI EVLİLİK KREDİ OLANAĞI!

Türkiye Finans Katılım Bankacılığı alanında ön plana çıkmak bankalar arasında bulunmaktadır. Evlenecek olan çiftler için olağanüstü fırsatlar arasında bulunmasıyla beraber pek çok vatandaşımız tarafından tercih edilmektedir. Düğün hazırlığı yaparken tercih edilen Türkiye Finans finansman paketi kapsamında gündemimizde ki yerini alıyor. Üstelik evlilik kredi fırsatlarını evlenecek çiftler için faizsiz olarak sunmasıyla beraber en ideal seçimleriniz arasında bulunacaktır.

Hem bütçenize hem size uygun olarak tasarlanan evlilik kredi başvurusu yapmak isteyen bireyler en yakın Türkiye Finans şubesine gitmesi doğrultusunda detaylı bilgilere ulaşma olanağına sahip olabilmektedir. Yeni evlenecek olan çiftler için en uygun ödeme seçenekleri ve vade imkânları ile hizmet sunmaktadır.

Evlilik Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Şartlar ve Belgeler Neler?
  • Evlilik kredisi başvurusu yaparken bankaların sizden talep edeceği birtakım şartlar ve belgeler olacaktır. Her kredi ürününde olduğu gibi, belirli belgeler olmadan başvurunuz kabul görmeyecektir. Gereken şartlar ve belgeler;
  • Nüfus cüzdanı,
  • Gelir belgesi, maaş bordrosu ya da iş yerinden temin edilecek maaş yazısı,
  • Serbest meslek icraat edenlerin ya da işletme sahiplerinin son döneme ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, imza sirküleri, kuruluş ve son ortaklık payını ispatlar Ticaret Sicil Gazetesi istenilecek belgeler arasındadır.
  • Bankaya giderken mutlaka bu belgeleri hazırlayıp yanınızda götürmeniz ve bankaya sunmanız gerekmektedir. Başvuruyu tek bir kişi yapabilmektedir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER