Esnaf ve KOBİ'lere Destek Devam Ediyor! Dev Kampanya Duyurusu Geldi! 3 Ay Ücretsiz Para Transferi!

Esnaf ve KOBİ'lere Destek Devam Ediyor! Dev Kampanya Duyurusu Geldi! 3 Ay Ücretsiz Para Transferi!
YAYINLANMA TARİHİ: 19.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Türkiye Finans Katılım Bankası Esnaf ve KOBİ'lerin yanında olmaya devam ediyor! Esnaf ve Kobi'lere sunulan desteğin özellikleri nelerdir? Bu destek ne zaman sona erecek? Kimler yararlanabilecek? İşte desteğin detayları...

Destekler devam ederken Türkiye Finans Katılım Bankası da "Kaldığınız yerden devam edin" kampanyasını hayata geçirdi.

Bu kampanya esnaf ve Kobileri ilgilendiriyor. Korona virüs salgını süreci ile beraber kepenk indiren esnafımızın geçtiği zor süreç ardından normalleşme sürecine girdiğimiz şu süreçte nakit akışı zarar gören esnaf kepenk açmaya hazırlanırken, destek olmak amaçlanmıştır.

Hem finansman desteği sağlanacak ayrıca esnaf ve KOBİ'ler, Türkiye Finans bankası tarafından destek Çek ürünü, uygun komisyonlu POS hizmeti ve 3 ay süresince ücretsiz para transferi imkanı sağlanacaktır. İşte detayları...

"ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK"

Türkiye Finans Katılım Bankası, ülkemize gelerek ekonomik yönden sıkıntılı süreç geçirmemize sebep olan, pandemi süreci ile beraber, toplumun farklı kesimlerinin ihtiyaçlarına destek olmak amacı ile sunduğu destek kampanyasına bir yenisini daha eklemiştir. Banka, bu süreçte esnaf ve KOBİ'ler için bir kampanya hayata geçirdi.

"Kaldığınız Yerden  Devam Edin" kampanyası ile korona virüs salgın sürecinde nakit akışı zarar gören ve yeniden kepenleri açacak olan esnaf ve KOBİ'lere normalleşme süreci kapsamında destekleri ile vatandaşın yanında olmaya devam ediyor

Ülke ekonomisinin en önemli lokomotifi olan esnaf ve KOBİ'lerin normalleşme sürecinde hayata yeniden  katılmalarını sağlamak,  kaldıkları yerden işlerine devam etmelerine yardımcı olmak amacı ile kampanya kapsamında %0,74 oranı ile başlayan rekabetçi kar oranlarıyla finansman desteği sunulmaktadır. Finansman için geri ödemesi 24 ay vadeli olarak sunulmaktadır.
 
Bu kapsamda KOBİ'ler, avantajlı finansman imkanından yararlanırken, ayrıca Türkiye Finans'ın,  hesapta yeterli bakiye olmasa dahi vadesi geldiğinde ödeme imkanı sağlanmasına destek olarak, Destek  Çek ürünü sunulacaktır ve uygun komisyonlu POS hizmetinden de 3 ay süresince internet ve mobil  şubeler aracılığı ile ücretsiz para transferi yapma imkanından faydalanabilecektir.

KAMPANYA NE ZAMAN BİTİYOR?


Türkiye Finans Katılım Bankası, tarafından sağlanan finansman desteği kampanyası,  15 Temmuz 2020 tarihine kadar devam edecektir.   

"EKONOMİYE KATKI SAĞLAYAN HİZMETLERE DEVAM EDECEĞİZ"             

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdür Vekili Akşam, yaptığı açıklama ile salgın sürecinde Türkiye'ye ve ekonomiye katkı  sağlamak amacı ile toplumun farklı kesimlerine hitap ederek, destek paketlerini  çok hızlı bir şekilde hayata geçirdiklerini açıklamasının ardından, yapılan  bu desteklerin  normalleşme süreci ile de verilmeye devam edildiği ifadeleri kullanılmıştır.

Genel Müdür Vekili Akşam, şu ifadeleri kullandı; "Türkiye Finans olarak, pandemi döneminin başından bu yana salgının  etkilerini en aza indirgemek amacıyla sağlık çalışanlarından kamu görevlilerine,  65 yaş ve üstü vatandaşlarımızdan bu süreçte ekonomik olarak etkilenen, toplumun  farklı kesimlerinden tüm müşterilerimize özel kampanyalar ve destek paketleri  sunarak sorumluluk aldık ve elimizi taşın altına koyduk.

Önümüzdeki dönemde  ekonominin çarklarının yeniden, güçlü bir şekilde dönebilmesi için tüm  sektörlerin üzerlerine düşen görevleri yapması, şartları kolaylaştıran her türlü  çabayı vermesi gerekiyor. Türkiye Finans olarak, önümüzdeki dönemde de toplumun  farklı kesimlerinin kalkınmasının önünü açan ve ülke ekonomisine katkı sağlayan  kampanyalar ve hizmetler hayata geçirmeye devam edeceğiz." açıklamalarında bulunmuştur.

ESNAF VE KOBİ'LERİMİZİN YANINDA OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ"

Türkiye Finans Katılım Bankası kampanyaları ve destekleri ile ilgili açıklamalar devam ederken,  Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Özdeniz, tarafından ülke ekonomisinin önemli yapı taşlarından olan KOBİ ve esnafın normalleşme sürecinde toparlanmasını sağlamak amacı ile, bu normalleşme döneminde esnaf ve KOBİ'lerin işlerine korona virüs döneminde hiç kepenk indirmemiş gibi, devam edebilmelerini sağlamak ve  yaşadıkları finansman sıkıntılarına çözüm üretmek ve destek olmak amacı ile bu kampanyanın hayata geçirildiğini bildirdi.  

Ardından Özdeniz, konuşmalarına şu şekilde devam etti:"Esnaf ve KOBİ'lerimize % 0,74'ten başlayan avantajlı kar oranları  ile sunduğumuz finansman desteğinin yanı sıra işletmeler açısından kolaylık  sağlayan farklı ürünlerimizden faydalanma olanağı sunarak onların işlerine  yarayacak teklifleri de bu kampanya ile bir araya getirdik.

Hesaplarında yeterli bakiye olmasa da vadesi geldiğinde limitleri dahilinde ödeme imkanı sağladığımız  Destek Çek ürünümüzden, uygun komisyonlu POS hizmetimizden faydalanma ve 3 ay  boyunca internet ve mobil şubelerden ücretsiz para transferi yapma imkanını da  kampanyamız kapsamında esnaf ve KOBİ'lerimize sunuyoruz. Türkiye Finans olarak  her zaman olduğu gibi normalleşme sürecinde de tüm ihtiyaçları için esnaf ve KOBİ'lerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz." açıklamaları yapılmıştır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER