Emeklilere 2.550 TL Ödeme! Ödemeler İçin Hakerete Geçildi! Müjdeli Haber Gündemi Salladı!

Emeklilere 2.550 TL Ödeme! Ödemeler İçin Hakerete Geçildi! Müjdeli Haber Gündemi Salladı!

Bankaların promosyon ödemeleri ne kadar? Hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapıyor? Promosyon alma şartları nelerdir? Vakıfbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, Denizbank, Garanti BBVA ne kadar promosyon ödemesi yapıyor?

Emeklileri ilgilendiren bir çok müjdeli haber gelirken, son dakika bir açıklama geldi. Gelen açıklama milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Taban puanlar için ek bir zam haberi açıklaması geldi. Gelen bu haber kapsamında bu ay emekli olan vatandaşın yanı sıra üç yıllık taahhüt süresini dolduran kişiler, 500 TL, 625 TL ve 750 TL ödeme yapılacak.

Kampanyalar kapsamında koşul olmaksızın 200 TL veren bankalar da var. Bu durumla beraber 2.550 TL ye kadar artış olabilmektedir. SGK'nın anlaşmalı olduğunu banka aracılığı ile ilk maaşınızı aldıktan sonra maaşınızı dilediniz bankaya taşıyabilme imkanı sağlanmıştır. Maaşınızı taşımanız ile beraber 3 sene kendileri ile çalışmanız şartıyla promosyon ödemesi yapmaktadır.

AYNI BANKADAN 3 YIL MAAŞ ALMAK ŞARTIYLA!

Emekli aylığı alan vatandaşlar bankalardan promosyon ödemesi almaktadırlar. Tercih ettikleri bankaya 3 yıl boyunca maaşımı sizden alacağım taahhütü verilmesi durumunda, maaş tutarlarına oranla promosyon ödemesi alacaklardır. Her bankadan verilen taahhüt ödemesi farklı olmaktadır. Promosyon ödemesi en az 500 olarak verilmektedir.

En çok promosyon ödemesi ise 750 TL olarak ödenmektedir. Emekliler taban puanlarında da arttırım yapılmasını istiyorlar. Emekilerin bu isteği, konu Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) tarafından da gündeme taşınmıştır. Dernek tarafından "Banka promosyonlarına bir artış daha yapılsın. Promosyon için bir komisyon kurulsun ve bütün taraflar masada olsun" açıklamaları yapılmıştır.

ARTTIRMA NASIL YAPILACAK?

Bazı bankalar tarafından, vatandaşlar için kampanya tutarlarının artmasını sağlamaktadır. Bu durumlarda kişilerin şartları iyi araştırması gerekmektedir. Ek ürün koşulu aranmaksızın 1.200 TL ödeme yapanlar olduğu için 2.550 TL ek promosyon ödemesi yapan bankalar da bulunmaktadır.

TABAN TUTARLARA ZAM!

Promosyon taban tutarlarının attırılması, Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) tarafından yeniden gündeme gelmiştir. Konu ile ilgili olarak, Tekrar bir komisyon kurulması ve masaya yatırılması aranan şartlar arasında yer almaktadır. 

BANKALARIN PROMOSYON ÖDEMELERİ NE KADAR?

AKBANK


Akbank maaşa göre 500, 625, 750 TL promosyon ödemesi yapmaktadır.

DENİZBANK

Denizbank maaşa göre 675, 850, 1.000 TL promosyon ödemesi yapmaktadır. Başkalarını bankaya yönlendiren kişiler için de 100 TL ek ödeme yapılmaktadır.

FİBABANKA


Fibabanka maaşa göre 500, 625, 750 TL promosyon ödemesi yapmaktadır.

GARANTİ BBVA

Garanti BBVA maaşa göre 800, 1.000, 1.200 TL promosyon ödemesi yapmaktadır.

İNG BANK

İng Bank maaşa göre 750 liraya kadar çıkan promosyonların yanı sıra kart ile 750 TL harcama yapma durumlarında ise her ay için 50 TL nakit ödeme yapılmaktadır. Böylece 2.550 TL ye kadar bir ödeme sunulmuş olmaktadır.

İŞ BANKASI

İş Bankası maaşa göre 750, 875, 1.000 TL promosyon ödemesi yapmaktadır.

ŞEKERBANK

Şekerbank maaşa göre 500, 625, 750TL promosyon ödemesi yapmaktadır.
Ayrıca 2 otomatik ödeme talimatı veren kişiler için 150 lira, emekli yakınını getiren kişiler için 150 lira, 1.000 liralık kredi kartı ile olan alışverişine 200 lira bonus imkanı bulunmaktadır.

VAKIFBANK

Vakıfbank maaşa göre 500, 625, 750 TL promosyon ödemesi yapmaktadır

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası maaşa göre, 500, 625, 750 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

EMEKLİ MAAŞI PROMOSYON SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

Emekli vatandaş promosyon sorgulama işlemi yapabilmektedirler. Sorgulama için, emekli maaşınızı aldığınız bankanın internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama için T.C. kimlik numarası ve doğrulama kodunun girilmesi yeterli olmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER