Bu Altcoin'ler Patlamaya Hazır!

Bu Altcoin'ler Patlamaya Hazır!

Altcoin'lerde neler yaşanıyor? Hangi altcoin'ler patlamaya hazır? Hangi altcoinler de yükseliş yaşanacak? İşte detaylar..

Kripto para trader'i ve analisti popüler isimlerinden Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) boğalarının 10.900 dolarlık direnci desteklemesinin üzerine kontrolü elinde tuttuklarına inanmaktadır. Ayrıca kripto stratecistine göre de, boğa sinyali Bitcoin (BTC)nin 11.500 dolar seviyesinin üzerine çıkacağını göstermektedir.

KRİPTO PARA, ETHEREUM VE XRP

En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum, analist boğalar hızını arttırmaya devam ederse eğer, Ethereum yakın vadede 405 dolara kadar yükseliş yaşayacağı görülmektedir. Eğer aksi bir durum yaşanırsa eğer 280 dolara düşeceği tahmini yapılmaktadır.

Trader kısa süreli olarak XRP/BTC paritesinde yükseliş göstermekte. Analist, XRP’nin, 2.100 satoshi’nin üzerinde olmaya devam ettiği sürece, bu ay muhtemelen 2.500 satoshi’ye ulaşabileceği görüşü ifade edilmektedir.


ALTCOİN'LER PATLAMAYA HAZIR!

Van de Poppe, 3 alttcoin'in çok fazla ters potansiyel sahibi olduğunu düşünerek, yakından takip etmektedir. Ayrıca ZIL/BTC (Zilliqa) çifti düşüş trendi içinde bulunurken, hızlı ve basit bir işlem fırsatı sunacağı ifade edilmektedir.

VET/BTC (VeChain) için de belirtilmiş olan aynı durum geçerli olmaktadır. Bu Kripto para çifti de dibe vuracağı düşünülürken, ayrıca VET/BTC’nin de hala bir düşüş trendinde olduğu görüşü kabul edilmektedir.

LINK/BTC (ChainLink) ayrıca şu anda derin bir geri çekilmenin ortasında olduğu görülmektedir. Hala long pozisyonu almadan önce kripto tokeninin daha da düşmesi beklentisi vardır.

Analist, Ontology’nin (ONT) de takibinde olduğu ifade edilirken ve ONT’in 0,53 dolar seviyesinden 1,07 dolar seviyesine çıkarak 2 kat daha büyüme kaydederek ulaşacağı tahmin edilmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR