Bedava Bitcoin Kazanmak İçin Neler Yapmak Gerekir? BTC Kazanmanın En Popüler 5 Yolu Nedir?

Bedava Bitcoin Kazanmak İçin Neler Yapmak Gerekir? BTC Kazanmanın En Popüler 5 Yolu Nedir?

Bedava Bitcoin kazanmak yolları nelerdir? BTC kazanmanın yasal ve düşük giriş engelli yolları nelerdir? Ticaret yaparak Bitcoin nasıl kazanılır? Kredi vererek Bitcoin nasıl kazanılır? İşte Bitcoin kazanma yolları...

Bitcoin (BTC)'nin ortaya çıkmasından bu zamana kadar bir boğa koşusunda olmayı başarmıştır. Düşüş yaşadığı günlerde vardır. Tabii ki, düşüş günlerini görmezden gelmemek gerekmektedir. Fakat genel olarak Bitcoin fiyatı sürekli yükselmektedir.

Bitcoin almakta bazı yollar vardır. Bu yollardan bazıları ise daha iyi olduğu bilinmektedir. Bazı yolları ise dolandırıcılıktan daha kötü olduğu ifade edilmektedir. Bu kapsam doğrultusunda BTC kazanmanın yasal ve düşük giriş engelli yollarından bazılarını aşağıda sizler için paylaşacağız.

BEDAVA BİTCOİN (BTC) KAZANMAK İÇİN POPÜLER 5 YOLU NEDİR?

- 1. YOL BİTCOİN (BTC) KAZANMAK İÇİN ÇALIŞMAK GEREKİR


Bedeva Bitcoin kazanmak için belirlenmiş 5 yoldan birincisi çalışmak. Bitcoin (BTC) için çalışmak onu kazanmak için en kolay ve en yasal yollarından biri olmaktadır. Bitcoin için, Mühendis, tasarımcı, şarkıcı, yazar, tercüman, internet pazarlamacısı editör, serbest meslek sahibi veya geliştiricisi olursanız hemen şimdi Bitcoin için çalışabilirsiniz.

Sunduğunuz hizmetiniz karşısında size Bitcoin sunmakta olan çok sayıda platform ve web sitesi vardır. Bu platformlardan bazıları ise aşağıda sıralanmıştır;

- Cryptogrind   

- Jobs4Bitcoins     

- Coinality    

- Cry.pto.jobs    

- bitWAGE 

- Angle.Co   

- 21.co   

- 2. YOL TİCARET YAPARAK BİTCOİN (BTC) KAZANMAK

Bitcoin (BTC) kazanmanın en önemli yasal ve uygun maliyetli yollarından biride ticaret yapasar kazanmaktır. Bu fikir basit olarak görünsede, fakat bu konuda başarılı olmak için farkındalık gerekmektedir. Ayrıca analizde gerekiyor.


Belirlene bu yöntemde temel kavram şudur, fiyat açısından ucuz olduğunda çeşitli kripto para birimlerine yatırım yapmak  gerekmektedir. Daha sonra da kayda değer bir fiyat artışı olduğunda bunları satmak gerekmektedir.

Bunu yaptığınız taktirde, Satoshi’yi kâr amacıyla satarak kazanırsınız eğer ve dolayısıyla daha fazla Bitcoin (BTC) kazanabilirsiniz.

Ayrıca en sevdiğiniz kripto para birimlerini yakından takip ederek, izleyerek ve çeşitli borsalardan satın alarak başlayabilirsiniz. Birçok borsadan Bitcoin (BTC) ve altcoin satın alabilirsiniz. Fakat unutmayın ki güvenlik her zaman en önemli konulardan biridir.

- 3. YOL KREDİ VEREREK BİTCOİN KAZANMAK

“Paranızı çalıştırmalısınız.” bu söz burada önemlidir.

Zaten elinizde var olan Bitcoin’i bir kenara bırakıp  unutan kişilerdenseniz, bu durumda paranızı ödünç vererek para kazanabilmektesiniz. Bunu yapmanıza izin veren ve yardımcı olan birçok eşler arası Bitcoin (BTC) ödünç verme platformu vardır.

Fakat bir uyarı kelimesi söylemek gerekirse: Yukarıda belirttiğimiz borç verme alanları oldukça değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple Bitcoin’i ödünç vermek istediğiniz borçluyu özenle seçmeniz gerekmektedir ve geri dönüşlerinizi aldığınızdan emin olmak adına platform politikalarına sıkı sıkıya uymanız gerekmektedir.

- Bitbond

- BTCPOP

- KIVA

- 4. YOL MUSLUKLARDAN BEDAVA BİTCOİN (BTC) KAZANMAK

Hızlı ve kolay bir şekilde Bitcoin kazanma yolarından biride Bitcoin musluklarıdır. Bitcoin (BTC) muslukları, bir web sitesi veya uygulama biçiminde, yüzlerce Bitcoin’nin bir Satoshi biçiminde, ziyaretçilerin açıklandığı gibi bir captcha veya görevi tamamlaması karşılığında verilen bir ödüllendirme sistemi olmaktadır. Ayrıca alternatif kripto para birimleri kullanan musluklar da bulunmaktadır.

Belirtilen bu musluklar, captcha’ları çözme, oyun oynama, reklamlara tıklama veya video izleme gibi birçok önemli görevleri yerine getirmeniz sonucunda çalışmaktadır. Bu kapsamda yaptığınız her görev için biraz Bitcoin kazanılmaktadır.

- 5. YOL İNSANLARA YARDIM EDEREK BİTCOİN (BTC) KAZANMAK

Bitcoin kazanma yollarından biride, çevrimdışı veya çevrimiçi araştırmalarda iyiyseniz eğer, bu Bitcoin kazanmanın devrim niteliğinde yollarından biridir.

Bitfortip, size ipuçları vererek yardımcı olduğunuz için Bitcoin (BTC) ile ödeme yapan bir mobil ve masaüstü platformu olmaktadır. Belirtilen bu platformda, herkes herhangi bir şeyi isteyebilir ve cevap verenler cevapları karşılığında Bitcoin almaktadırlar.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR