Bankaya Gitmeden 30 Bin TL Kredi Alabilirsiniz! 6 Ay Ödemesiz Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Bankaya Gitmeden 30 Bin TL Kredi Alabilirsiniz! 6 Ay Ödemesiz Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Sosyal Hayatı destek kredisi nedir? Sosyal hayatı destek kredisi ödemeleri nasıl olacak? Kredinin özellikleri nelerdir? Firma katkı paylı tüketici kredisi nedir? Faturalı tüketici kredisi nedir?

Kamu bankaları tarafından avantajlı kredi desteği duyurusu yapıldı. Son olarak hayata geçirilen sosyal hayatı destek kredisi ile vatandaşa finansman desteği sağlanacaktır. Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası tarafından hayata geçirilen kredi desteğinden yararlanmak için bankanızın şubesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

HALKBANK, VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI 6 AY ERTELEMELİ SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ?

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası  tarafından yapılan açıklamaya göre normalleşme süreci ile beraber vatandaşın artan nakit ihtiyaçlarına finansman desteği sağlamak adına sosyal hayatı destek kredi duyurusu yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre kredi paketti kapsamında yer alan 6 ay ödemesiz dönemli %0.55 ihtiyaç kredisi anlaşmalı firmalar üzerinden 3.000 TL'den 30.000 TL'ye kadar 60 ay vadeli Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi verileceği açıklanmıştır.

Sözü edilen kredi paketi ile Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank ile anlaşmalı olan yerli üretim yapan mobilya sektörü, elektronik sektörü, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yapanlara kredi imkanı sağlanacağı açıklanmıştır.

Kredi kapsamında ikinci paket kapsamında ise Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Faturalı Tüketici Kredisi verileceği açıklaması yapıldı. Bu kredi paketi ile beraber de 6 ay ertelemeli olarak kredi fırsatı sunulmaktadır. Ancak kredi faiz oranı %0.82 olarak uygulanacaktır açıklaması yapıldı. Satın alınan ürünün faturası ile beraber ya da satın alınmak istenen ürüne ait proforma fatura ile beraber Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası şubeleri üzerinden başvuru yapılacaktır.

VAKIFBANK, HALKBANK, ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ NEDİR?

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası tarafından bankaların bireysel müşterilerinin sosyal ihtiyaçlarının karşılanması adına aynı zamanda yerli üretimi yapmakta olan elektronik, mobilya sektörü, beyaz eşya sektörü, ev boya, seramik kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet sektörlerine destek olmak amacıyla sosyal hayatı destek kredisi verilmektedir.

Kamu bankaları ortak kararı ile bu kredi paketi kapsamında yerli üretim yapmakta olan firmalar ile anlaşma sağlanacak olup, asgari 3.000 TL azami 30.000 TL olarak kredi verilmektedir. Krediyi 6 ay ödemesiz 60 ay vade seçenekleri ile, aylık %0,55 Faiz oranı ile finansman imkanı sağlanmaktadır. Firmalar tarafından anlaşma yapıldıktan sonra bankaların web sitesi üzerinden paylaşımda bulunulacaktır.

HALKBANK, VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI FİRMA KATKI PAYLI TÜKETİCİ KREDİSİ NEDİR?

Bankaların bireysel müşterilerinin sosyal ihtiyaçlarının finansmanının uygun şartlarda sağlanması adına, yanı sıra yerli üretim yapmakta olan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet sektörlerini destek olmak amacı ile yerli üretim yapan firmalar ile anlaşmalar yapılacaktır.

Sosyal hayatı destek kredisini asgari 3.000 TL, azami 30.000 TL kredi tutarı ile 6 ay ödemesiz dönemli olarak azami 60 ay vade seçenekleri, aylık %0,55 faiz oranı ile finansman imkanı sunulmaktadır. Anlaşma yapılan firmalar Bankaların web sitesinde yayımlanacaktır.

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 3.000-30.000 TL’ye kadar


Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası azami 6 ay ödemesiz dönemli

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası azami 60 ay vade

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası aylık %0.55 faiz oranı

6 AY ÖDEMESİZ
 
Kredi
Tutarı
(TL)
Kredi
Vadesi
(Ay)
Faiz
Oranı
Taksit
Tutarı
(TL) 
10.00060 Ay%0,55228


HALKBANK, VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI FATURALI TÜKETİCİ KREDİSİ NEDİR?

Bankaların bireysel müşterilerin, anlaşmalı firmalar dışında bulunan yerli üretim yapmakta olan firmalardan satın alacağı mobilya sektörü, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil sektörü, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun avantajlı şartlarda sağlanması amacıyla;

Sosyal hayatı destek kredisini,

Asgari, 3.000 TL, azami 30.000 TL olarak kredi tutarı fatura karşılığı ile

6 ay ödemesiz dönemli

Azami 60 ay vade seçenekleri ile

Aylık olarak %0,82 faiz oranı ile finansman imkanı sunulmaktadır.

Kamu bankaları Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi kapsamında kullandırılacak olan tüm krediler satıcı adına Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası'nda açılacak hesaba ödenecektir. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Paketi başvuruları 5 Haziran tarihi itibari ile şubelerden yapılmaktadır.

6 AY ÖDEMESİZ
 
Kredi
Tutarı
(TL)
Kredi
Vadesi
(Ay)
Faiz
Oranı
Taksit
Tutarı
(TL) 
10.00060 Ay%0,82251


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER