Araç Almak İsteyenler İçin Avantajlı Taşıt Kredisi! % Sıfır Faizli Taşıt Kredisi İçin Hemen Başvurun

Araç Almak İsteyenler İçin Avantajlı Taşıt Kredisi! % Sıfır Faizli Taşıt Kredisi İçin Hemen Başvurun
YAYINLANMA TARİHİ: 31.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Günümüzde pek çok kişi araç sahibi olmak için çeşitli kredilere başvurmaktadır. Ancak oldukça yüksek faiz oranları ve kısa vade süreleriyle verilen bu krediler kredi sahiplerine son derece sıkıntı büyük sıkıntılar çıkarmaktadır.

Günümüzde pek çok kişi araç sahibi olmak için çeşitli kredilere başvurmaktadır. Ancak oldukça yüksek faiz oranları ve kısa vade süreleriyle verilen bu krediler kredi sahiplerine son derece sıkıntı büyük sıkıntılar çıkarmaktadır. Fakat Şeker Bank tarafından verilen taşıt kredileri kişilere hiçbir şekilde sıkıntı çıkarmayarak uzun vade süresi ve uygun ödeme planlarıyla beraber sunulmaktadır. Kısa zamanda istediği araca sahip olacaklar için özel olarak hazırlanan bu taşıt kredisi paketleri hemen anında ilgili şubelerden ya da Şeker Bank İnternet sayfasından alınabilmektedir. Ödemeye ise oldukça rahat bir şekilde başlayarak sıkıntı çekmeden borçlar tamamlanmaktadır.
Şeker Bank tarafından araç sahibi olmak isteyenlere verilen taşıt kredisi yüzde 0,85 faiz oranları ile birlikte verilmektedir. Bunun yanında taşıt kredisini alan kişilere de ödeme olarak 60 ay vade süresi sağlanmaktadır. Bu şekilde krediyi alanlar herhangi bir ödeme problemi yaşamadan kredi borçlarını ödeyebilmektedir. Kredi alınırken de teminat olarak istenen aracın rehni yeterli olmaktadır. Bunun dışında ikinci el araçlar için de geçerli olan bu kredi avantajı ikinci el araçlar için 15 yaşa kadar alınabilmektedir. Daha sonrası için banka hizmet verememektedir.

ŞEKER BANK TAŞIT KREDİSİ NASIL ALINIR?

Şeker Bank tarafından taşıt kredisi olarak verilen krediye birçok farklı yolla başvurmak mümkündür. Öncelikle banka şubesinden başvuru yapılacaksa T.C kimlik kartı ya da vergi kimlik numarası bu başvuru talebi için yeterli olacaktır. Banka yetkilisine verilen bu bilgiler haricinde ise çeşitli sözleşme ve diğer işlemler ile birlikte kredi kolaylıkla alınabilmektedir.
Kredisi İnternet üzerinden almak isteyen kişiler ise çok daha pratik adımlar izleyebilmektedir. Şeker Bank İnternet bankacılık sistemi içerisinden yapılan başvurular anında onaylandığından herhangi bir şubeye ya da merkeze gitmeye gerek kalmamaktadır. Çekilmek istenen taşıt kredisi miktarı ilgili forma girildikten sonra ön başvuru tamamlanarak kredi kısa sürede çekilebilmektedir.

ŞEKER BANK TAŞIT KREDİSİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR


Taşıt kredisi almak isteyen kişiler başvur yaparken yanlarında bazı evrakları da hazır etmeleri gerekmektedir. Bu evraklar sıralanacak olursa öncelik başvuru belgesi söylenebilmektedir. Banka şubesi içerisinden temin edilen bu belge doğru şekilde doldurulmalıdır. Bunun dışında ise T.C. kimlik kartı fotokopisi, gelir belgesi ya da son 2 ayın güncel maaş bordrosu, serbest iş yapanlar için vergi levhası, sicil kaydı, sıfır araçlar için proforma faturası ve ikinci el araçlar için de aracın ruhsat fotokopisi gerekmektedir. Söylenen bu evraklar tamamlandığı zaman taşıt kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

ŞEKER BANK KREDİ HESABI

Şeker Bank üzerindeki kredi hesapları farklı vade süreleri ve faiz oranları ile birlikte değerlendirilmektedir. Örneğin 3 ile 36 ay vade süreleri arasındaki krediler yüzde 0,85 faiz oranıyla, 37 ile 60 ay vade süreleri arasındaki krediler de yüzde 0,89 faiz oranıyla hesaplanmaktadır. Bunun dışında ise kredi alınırken bir erkeye mahsus olmak üzere kredi tahsil ücreti olarak krediden yüzde 0,5 oranında bir ödeme talep edilmektedir. Bu ücret talebi dışında banka başka hiçbir ücret talebinde bulunmamaktadır.

Şeker Bank taşıt kredileri olarak 20 bin TL kredi hesabı içerisinde 12 ay vade süreli yüzde 0,85 faizli kredinin aylık ödemesi 1.779,22 Türk Lirası olmaktadır. 24 ay vade süreli yine yüzde 0,85 faiz oranıyla alınan kredinin ise aylık ödemesi 943071 TL olmaktadır. 36, 48 ve 60 ay vade süreli olan taşıt kredileri ise sırasıyla 666,58 TL, 534,73 TL ve 453,18 TL olarak gösterilmektedir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER