Anında Nakit'e İhtiyacı Olanlar 10.000 TL, 20.000 TL, 30.000 TL Hızlı Kredi Veren Bankalar?

Anında Nakit'e İhtiyacı Olanlar 10.000 TL, 20.000 TL, 30.000 TL Hızlı Kredi Veren Bankalar?

Hangi bankalardan anında kredi kullanabilirsiniz? 10 Bin TL anında kredi kullanabileceğiniz bankalar hangileridir? 20 Bin TL anında kredi kullanabileceğiniz bankalar hangileridir? 30 Bin TL anında kredi kullanabileceğiniz bankalar hangileridir?

Acil paraya ihtiyacı olanlar için anında kredi alabileceğiniz bankalar vardır. Anında kredi alırken limitin yüksek olması berabersinde kredi notunun yüksek olmasını da getirmektedir. Bankaların kredi limitleri ve kredi vermek için aradığı şartlar değişiklik göstermektedir.

Anında kredi başvurusunda bankaların aradığı şartlar değişiklik göstermektedir. Bankaların ihtiyaç kredisi için vereceği şartlar en fazla 36 ay olarak belirlenmiştir. Bazı bankalar tarafından anında kredi almak için banka şubelerine de gitmeye gerek kalmadan SMS ile kredi başvuru kolaylığıda tanınmıştır.

30.000 TL HIZLI KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Vatandaşın talep ettiği kredi limitinin artması üzerine bankalar kredi notunun yüksek olmasını ve borçlanmanın fazla olmamasını talep etmektedirler. 30.000 TL nakite ihtiyacı olanlar Denizbank tarafından anında, hızlı kredi için SMS ile kredi başvuru yapabilmeniz mümkündür. Başvurunuzun ardından kredinizin onaylanması ile beraber kredinizi kimliğinizle şubeden gelir belgesiz olarak alabilmeniz mümkündür. 

Denizbank haricinde anında 30.000 TL kredi alabileceğiniz başka bankalar da bulunmaktadır. Bu bankalar, İş Bankası, TEB, ICBC Bank ve Odeabank'tır. Bu bankalara da 30.000 TL anında kredi başvurusu yapıp kullanabilmeniz mümkündür. Bu bankalardan aldığınız krediler 3 ay ertelemeli olarak yapılmaktadır. Bu bankaların 30.000 TL kredi için sağladıkları vade 36 ay olarak verilmektedir.

20.000 TL HIZLI KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

20.000 TL anında kredi alabilmek için bankalar tarafından kredi notuna bakılmaktadır. Kredi notuna göre anında kredi alabilmeniz mümkündür. Bu kredilerden yararlanmak için bankaların internet siteleri ve mobil bankacılık üzerinden de online başvuru yapabilmeniz mümkün olmaktadır.


Online kredi alabileceğiniz bankalar, Akbank sizlere Akbank Direkt üzerinden kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusunda bulunan müşterilerin, Akbank şubelerine gitmeye gerek olmadan 36 ay vadeye kadar online olarak kredi almaları mümkün olmaktadır. 

Bazı bankalar da faizsiz kredi imkanı sunmaktadırlar. Kampanyalar hazırlamaktadırlar. Kuveyt Türk ve Albaraka Türk Katılım bankalarından 20.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

10.000 TL HIZLI KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Bazı bankalrdan da anında 10.000 TL alabilmek için belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Bu artlardan en önemlisi kredi notudur. Fakat 10.000 TL alabilmeniz için kredi notunuzun 1200 olması yeterli olacaktır. 

Kamu bankalarından, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankasından anında kredi almanız mümkün olmaktadır. Size devlet destekli olarak kredi sağlamaktadırlar. Size en  yakın şubeye giderek başvuru yapabilir yada internet siteleri üzerinden de kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. 

QNB Finansbank üzerinden de 10.000 TL kredi için SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

SMS ile kredi başvurusu yapabilmeniz için, kimlik numaranızı 5030'a mesaj atarak hemen ne kadar onay alacağınızı görebilmeniz de mümkündür. Değerlendirmelerin ardından onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabilme kolaylığıda sağlanmaktadır. 10.000 TL kredi için ayrıca ING Bank kredisini de kullanabilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de bu kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER