Anadolu Bank’tan İhtiyaç Sahiplerine Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Anadolu Bank’tan İhtiyaç Sahiplerine Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Yeni evleneceklere, yeni evlerini dizecek olan kişilere ve eğitim masrafı çok olan ailelere işte fırsat Anadolu Bank’ta sunuluyor.

Yeni evleneceklere, yeni evlerini dizecek olan kişilere ve eğitim masrafı çok olan ailelere işte fırsat Anadolu Bank’ta sunuluyor. İhtiyaç duyulan tutarlarda aynı faiz oranı ile indirimi sağlayan Anadolu Bank ile faiz oranı her ay farklı geliyor derdi ortadan kalktı. 18 yaşını dolduran her bireyin başvuruda bulunması müjdesi verildi. 18 yaşını dolduran ve eğer bir işte çalışıyor ise aylık gelirinin belgesinin olması gerekçesinde Anadolu Bank İhtiyaç Kredisinden faydalanabilir.

Anadolu Bank kişilerden Kredi Hayat Sigortası kredi vadesi ve tutarı ile uyumu ister. Kefilinin olunması şarttır ve gerekli olan koşullar arasında son 3 ay içerisinde Nüfus Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş ikametgâh senedi ya da adresi gösteren belge istenebilir.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSUNDA İSTENİLEN BELGELER


T.C. kimlik kartı aslı ve fotokopisi kesinlikle olmalıdır. İşte çalışıyor ise ya da başka bir yerden geliri var ise gelir durumunu gösterir belgesinin olması gerekmektedir. Güncel Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren belgenin olması, özel işyerinde çalışanlar için işyerine ait imzalı belgelerinin olması gerekmektedir. Serbest Meslek üzerinde çalışanlar son 2 yıla ait gelirlerinin tablosunun belge halinde getirmesi gerekmektedir. Emekli maaşı ile geçinenlerin ise hesap cüzdanlarını bildirmeleri yeterlidir.

ANADOLU BANK’IN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE SUNDUĞU FAİZ VE VADE SÜRELERİ İLE KREDİLER

50.000 TL kredi sahip olmak isteyenler için %1,18 faiz indirimi ile 250,00TL tutarında ücretlendirme yapılmaktadır. Anadolu Bank’ın fırsatlarından yararlanmak isteyen ihtiyaç sahipleri için ise 9 aydan 60 aya kadar vadeli ödenmesi gereken miktarlar belirlenmiştir.
50 bin TL değerinde bir kredi çekiminde 9 ay vade süresi uygulanıyorsa yüzde 1,18 faiz oranıyla birlikte bu kredinin aylık ödemesi 5 bin 956 TL olmaktadır. Eğer 12 ay vade süresi uygulanıyorsa bu kredinin aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 4 bin 560 TL’dir. 18 ay vadeli kredi için aylık ödenmesi gereken miktar ise 3 bin 166 TL’dir. Bu belirtilen aylık miktarların vade oranları da %19 olarak belirtilmiştir. Diğer ay oranlarının vadelerine bakacak olursak 24 ay vadeli kredinin aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 2 bin 471 TL şeklinde hesaplanmıştır. 30 ay vadeli ödenmesi gereken taksit miktarı ise 2 bin 57 TL şeklindedir.  36 aydan 60 aya kadar aylık ödenme miktarı ise bin ile 2 bin TL aralığındadır.

100 bin TL değerinde krediye sahip olmak isteyenler için ise %1,18 faiz indirimiyle 500,00 TL tutarında ücretlendirme yapılmaktadır. Farklı aylık vadelerin hesaplanmalarına bakacak olursak 9 ay vadeli kredi için aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 11 bin 912 TL ve yıllık maliyet oranı %19’dur. 12 ay vadeli ödenmesi gereken taksit miktarı ise 9 bin 120 TL’dir. 18 ay vadeli kredi içinde ödenilmesi gereken miktar 6 bin 332 TL tutarında belirlenmiştir ve bu sıralanan aylık vadelerin yıllık maliyet oranları ise %19 olarak hesaplanmıştır. 24 ay vadeli kredi için tutara bakacak olursak ödenmesi gereken miktar da 4 bin 943 TL olarak belirlenmiştir. 30 ay vadeli kredi için aylık ödenek taksit miktarı 4 bin 114 TL, 36 ay vadeli kredi için aylık ödenecek taksit miktarı 3 bin 564 TL, 42 ay vadeli kredi için aylık ödenecek taksit miktarı 3 bin 175 TL tutarlarında müşterilere sunulmuştur.  48 ay ve 60 ay vadeli ödenmesi gereken taksit miktarları ise 2 bin ve 3 bin aralığındadır.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER